1 funt szterling = PLN
Pogoda w Bedford
Bedford
+13°C
Dzisiaj jest: 24.5.2019
 
 
 
   
  SHA baner
 
TANIE KURSY UK NA WSZYSTKIE WOZKI WIDLOWE I MASZYNY BUDOWLANE, UPRAWNIENIA UK I SZKOLENIA UK – PROMOCJA OD £150
CPC 35H UPRAWNIENIA – KURSY I SZKOLENIA CPC 35H TRENING  UK – 7H – 35 GODZIN LICENCJA CPC – GWARANCJA NAJNIŻSZYCH CEN !!!
KURSY I SZKOLENIA NA MASZYNY BUDOWLANE CPCS – CSCS TAKIE JAK- KOPARKI – WYWROTKI - WALCE – WOZKI TELESKOPOWE – LADOWRKI CPCS – IPAF LUBDRIVER  CPC 35H . SZUKASZ PRACY ? PODNIES SWOJE KWALIFIKACJE I ZACZNIJ ZARABIAC WIECEJ !

ŚWIĄTECZNY NIEZBĘDNIK C.D.

Wiemy już, jak przedstawiać się będzie celebrowanie okresu wielkanocnego w naszym kościele i jakie są godziny otwarcia lokalnych sklepów i hipermarketów. Mamy także informację dla tych z Was, którzy w czasie Świąt będą chcieli skontaktować się z Jobcentre lub oczekują na płatność benefitów. Ze względu na piątkowy i poniedziałkowy bank Holiday, należy bowiem spodziewać się pewnych zmian.

Jeśli wypłata benefitów przypada w Waszym wypadku na dzień 6 lub 9 kwietnia – pieniądze znajdą się na Waszym koncie wcześniej, tj. 5 kwietnia. Podobnie sytuacja przedstawia się z należnością za Child Benefit i tax credits – w razie problemów z otrzymaniem płatności można skontaktować się z Child Benefit Office pod numerem 08453 021 444 oraz z Tax Credit Helpline 0345 300 3900.

Wszystkie biura Jobcentre oraz ich linie telefoniczne będą w dniach 6 i 9 kwietnia zamknięte.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
 
TANIE KURSY UK NA WSZYSTKIE WOZKI WIDLOWE I MASZYNY BUDOWLANE, UPRAWNIENIA UK I SZKOLENIA UK – PROMOCJA OD £150
ABC