1 funt szterling = PLN
Pogoda w Bedford
Bedford
+13°C
Dzisiaj jest: 20.3.2019
 
 
 
   
  SHA baner
 
TANIE KURSY UK NA WSZYSTKIE WOZKI WIDLOWE I MASZYNY BUDOWLANE, UPRAWNIENIA UK I SZKOLENIA UK – PROMOCJA OD £150
CPC 35H UPRAWNIENIA – KURSY I SZKOLENIA CPC 35H TRENING  UK – 7H – 35 GODZIN LICENCJA CPC – GWARANCJA NAJNIŻSZYCH CEN !!!
KURSY I SZKOLENIA NA MASZYNY BUDOWLANE CPCS – CSCS TAKIE JAK- KOPARKI – WYWROTKI - WALCE – WOZKI TELESKOPOWE – LADOWRKI CPCS – IPAF LUBDRIVER  CPC 35H . SZUKASZ PRACY ? PODNIES SWOJE KWALIFIKACJE I ZACZNIJ ZARABIAC WIECEJ !

SPOTKANIE POLISH FORUM

Ośrodek Integracji Polsko-Brytyjskiej PBIC serdecznie zaprasza na kolejne spotkanie Polish Forum, które odbędzie się w środę, 28 marca w siedzibie PBIC na Lurke Street. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 19.00. Tematem przewodnim spotkania będzie Dzień Dziecka w Bedford, corocznie organizowany przez PBIC. W związku z tym zapraszamy na spotkanie wszystkie osoby zainteresowane aktywnym włączeniem się w planowanie i organizację tego przedsięwzięcia.

Adres biura PBIC:

Budynek Park Woodfine Solicitors (vis-a-vis Lidl)

PBIC – 3 piętro

1 Lurke Street

Bedford

MK40 3TN

 

Osoby zainteresowane uczestnictwem prosimy o kontakt emailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefoniczny 01234 358 444.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
 
TANIE KURSY UK NA WSZYSTKIE WOZKI WIDLOWE I MASZYNY BUDOWLANE, UPRAWNIENIA UK I SZKOLENIA UK – PROMOCJA OD £150
ABC