1 funt szterling = PLN
Pogoda w Bedford
Bedford
+13°C
Dzisiaj jest: 22.5.2019
 
 
 
   
  SHA baner
 
TANIE KURSY UK NA WSZYSTKIE WOZKI WIDLOWE I MASZYNY BUDOWLANE, UPRAWNIENIA UK I SZKOLENIA UK – PROMOCJA OD £150
CPC 35H UPRAWNIENIA – KURSY I SZKOLENIA CPC 35H TRENING  UK – 7H – 35 GODZIN LICENCJA CPC – GWARANCJA NAJNIŻSZYCH CEN !!!
KURSY I SZKOLENIA NA MASZYNY BUDOWLANE CPCS – CSCS TAKIE JAK- KOPARKI – WYWROTKI - WALCE – WOZKI TELESKOPOWE – LADOWRKI CPCS – IPAF LUBDRIVER  CPC 35H . SZUKASZ PRACY ? PODNIES SWOJE KWALIFIKACJE I ZACZNIJ ZARABIAC WIECEJ !

POLONIA MAGAZYN

Kochani Bedfordzianie i Bedfordzianki! Z tego miejsca pragniemy poinformować Was, że nasze kochane miasto doczekało się nowej gazety. Już wkrótce w miejscach, w których często bywacie, wypatrujcie pierwszego numeru Polonia Magazyn (szczegóły gdzie i kiedy już wkrótce). Gazeta będzie kolorowa, ale że nie szata zdobi człowieka, zadbaliśmy również o jej merytoryczne wnętrze.

Czego możecie się spodziewać? Rzetelnych informacji o naszym mieście i regionie, rozrywki, ciekawych artykułów, konkursów oraz tak naprawdę tego, co sami chcielibyście przeczytać, ponieważ mamy nadzieję na szeroko zakrojoną współpracę z Wami, drodzy Czytelnicy.

Wszystkich zainteresowanych projektem i większą ilością informacji, zapraszamy do kontaktu na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
 
CPC 35H UPRAWNIENIA – KURSY I SZKOLENIA CPC 35H TRENING  UK – 7H – 35 GODZIN LICENCJA CPC – GWARANCJA NAJNIŻSZYCH CEN !!!
ABC