1 funt szterling = PLN
Pogoda w Bedford
Bedford
+13°C
Dzisiaj jest: 24.5.2019
 
 
 
   
  SHA baner
 
TANIE KURSY UK NA WSZYSTKIE WOZKI WIDLOWE I MASZYNY BUDOWLANE, UPRAWNIENIA UK I SZKOLENIA UK – PROMOCJA OD £150
CPC 35H UPRAWNIENIA – KURSY I SZKOLENIA CPC 35H TRENING  UK – 7H – 35 GODZIN LICENCJA CPC – GWARANCJA NAJNIŻSZYCH CEN !!!
KURSY I SZKOLENIA NA MASZYNY BUDOWLANE CPCS – CSCS TAKIE JAK- KOPARKI – WYWROTKI - WALCE – WOZKI TELESKOPOWE – LADOWRKI CPCS – IPAF LUBDRIVER  CPC 35H . SZUKASZ PRACY ? PODNIES SWOJE KWALIFIKACJE I ZACZNIJ ZARABIAC WIECEJ !

DORADCA ZAWODOWY

Jeśli rozważacie zmianę pracy, chcielibyście zrobić w swoim życiu zawodowym coś innego, nowego lub zdobyć dodatkowe kwalifikacje – warto zasięgnąć porady u doradcy zawodowego. Organizacja Next Step, która współpracuje z naszym portalem, zaprasza do skorzystania z bezpłatnej oferty doradztwa zawodowego. Na czym rzecz polega? Dowiecie się tego z artykułu przygotowanego przez Next Step, który prezentujemy poniżej:

Doradcy pracujący w zespole doradztwa zawodowego Next Step są wysoce wykwalifikowani i przygotowani do świadczenia profesjonalnych porad, dostosowanych do indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Naszym celem jest udzielanie pomocy i wsparcia w podejmowaniu właściwych decyzji przy obieraniu kierunku kształcenia oraz drogi zawodowej.


Oferujemy także usługi doradztwa zawodowego osobom, dla których język angielski nie jest językiem ojczystym. Jeżeli język angielski jest nadal dla Ciebie barierą, umożliwimy Ci skorzystanie z porady zawodowej przy wykorzystaniu opcji nazywanej “trójstronną konferencją”, podczas której posługujący się językiem angielskim i polskim doradca będzie pełnił rolę tłumacza pomiędzy Tobą a doradcą zawodowym.

 

Poniżej znajdziesz wyszczególnione kluczowe obszary poradnictwa zawodowego, obejmujące zagadnienia, w obrębie których chętnie udzielimy Ci pomocy oferując:


- Przedyskutowanie wszystkich możliwych opcji i zidentyfikowanie właściwego kolejnego kroku w Twojej karierze zawodowej, jak również edukacji, uwzględniając Twoje indywidualne potrzeby i uwarunkowania.

 

-Analizę Twojej historii zawodowej, osiągnięć zawodowych i kwalifikacji, jako bardzo ważnych czynników, mogących mieć wpływ na podjęcie właściwej decyzji.


- Pomoc w zidentyfikowaniu posiadanych przez Ciebie umiejętności, mocnych stron i zainteresowań oraz w określeniu, w jakim stopniu mogą one być wykorzystane w wybranym przez Ciebie zawodzie.

 

- Pomożemy Ci podjąć właściwą decyzję w związku ze zmianą kariery zawodowej, tak by Twoje kwalifikacje były wykorzystane na odpowiednim poziomie.

 

- Sugerujemy, jak można radzić sobie z pojawiającymi się barierami i trudnościami podczas zdobywania nowych kwalifikacji i wykształcenia, takich jak organizowanie opieki nad dziećmi w trakcie Twojej nauki, czy też pomoc w znalezieniu dofinansowania do wybranego kursu, jeżeli zaistnieje taka potrzeba.


- Proponujemy omówienie i analizę strategii poszukiwania pracy, jak również dajemy wskazówki mające na celu pomoc w znalezieniu pracy w posiadanym już przez Ciebie zawodzie. Oferujemy również pomoc w napisaniu profesjonalnego CV, które jest kluczowym elementem w poszukiwaniu zatrudnienia, jak również dajemy wskazówki jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej.


Jeśli potrzebujesz porady, wsparcia w podejmowaniu zawodowych decyzji, a tym samym decyzji życiowych, zapraszamy do naszego serwisu. Z doradcami na polskiej infolinii możesz porozmawiać dzwoniąc na numer 0800 093 1114, od poniedziałku do piątku, w godzinach od 9:00 do 17:00.

 

Nasza porada jest darmowa, niezależna i poufna.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
 
KURSY I SZKOLENIA NA MASZYNY BUDOWLANE CPCS – CSCS TAKIE JAK- KOPARKI – WYWROTKI - WALCE – WOZKI TELESKOPOWE – LADOWRKI CPCS – IPAF LUBDRIVER  CPC 35H . SZUKASZ PRACY ? PODNIES SWOJE KWALIFIKACJE I ZACZNIJ ZARABIAC WIECEJ !
ABC