1 funt szterling = PLN
Pogoda w Bedford
Bedford
+13°C
Dzisiaj jest: 20.3.2019
 
 
 
   
  SHA baner
 
TANIE KURSY UK NA WSZYSTKIE WOZKI WIDLOWE I MASZYNY BUDOWLANE, UPRAWNIENIA UK I SZKOLENIA UK – PROMOCJA OD £150
CPC 35H UPRAWNIENIA – KURSY I SZKOLENIA CPC 35H TRENING  UK – 7H – 35 GODZIN LICENCJA CPC – GWARANCJA NAJNIŻSZYCH CEN !!!
KURSY I SZKOLENIA NA MASZYNY BUDOWLANE CPCS – CSCS TAKIE JAK- KOPARKI – WYWROTKI - WALCE – WOZKI TELESKOPOWE – LADOWRKI CPCS – IPAF LUBDRIVER  CPC 35H . SZUKASZ PRACY ? PODNIES SWOJE KWALIFIKACJE I ZACZNIJ ZARABIAC WIECEJ !

MUZYCZNY PROJEKT

Ludzie muzyki; łączcie się i dzielcie swoją muzyczną pasją, zainteresowaniami oraz umiejętnościami! Tak, w największym skrócie, opisać można ideę projektu Crossover, przygotowanego przez organizację Beat This z siedzibą w Peterborough. Ta inicjatywa ma na celu zapewnienie bezpłatnego szkolenia muzycznego, a w jego ramach – umożliwienie dzielenia się i nauki nowych zdolności muzycznych. Szkolenie odbędzie się w nieformalnej grupie, prowadzonej przez doświadczonych muzyków oraz osoby zajmujące się muzyką w sposób profesjonalny. To właśnie ci nauczyciele zachęcą uczestników do odkrycia swojej smykałki muzycznej i wypróbowania jej w takich dziedzinach, jak m.in. produkcja muzyczna, praca w zespole muzycznym czy nawet beatboxing.

Szkolenie potrwa trzy miesiące, a w tym czasie odbędzie się około siedemnastu sesji muzycznych oraz warsztatów. Każdy miesiąc szkolenia poświęcony zostanie innej tematyce: w styczniu organizatorzy będą chcieli skupić się na teorii, posługiwaniu się technologią w muzyce (m.in. nagrywania czy pracy z mikrofonami), prowadzeniu własnych zajęć muzycznych i pracy z innymi dorosłymi; luty natomiast upłynie pod znakiem m.in. DJowania czy pisania utworów, w marcu z kolei uczestnicy zajmą się pracą w zespołach muzycznych, instrumentami, występami, itp.

Po zakończeniu szkolenia można będzie zostać profesjonalnym trenerem muzycznym, co nie tylko niesie ze sobą mnóstwo satysfakcji czy pracy w społeczności, ale również możliwość zarobkowania.

Wszystkie osoby zainteresowane projektem Crossover, proszone są o zapisy i kontakt z organizatorami: Beat This, www.beatthis.org, 01733 873014. Najnowsze informacje o projekcie dostępne są także na Facebooku: http://www.facebook.com/events/299613403416020/ .

Pierwsze wydarzenia w ramach Crossover odbędą się w czwartek, 19 stycznia. Wtedy również nastąpi inauguracja projektu w John Clare Theatre przy Broadway – będzie to okazja do zadania pytań, uzyskania informacji o projekcie i przyłączenia się do niego. Zapraszamy od godziny 16.45.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
 
KURSY I SZKOLENIA NA MASZYNY BUDOWLANE CPCS – CSCS TAKIE JAK- KOPARKI – WYWROTKI - WALCE – WOZKI TELESKOPOWE – LADOWRKI CPCS – IPAF LUBDRIVER  CPC 35H . SZUKASZ PRACY ? PODNIES SWOJE KWALIFIKACJE I ZACZNIJ ZARABIAC WIECEJ !
ABC