1 funt szterling = PLN
Pogoda w Bedford
Bedford
+13°C
Dzisiaj jest: 22.5.2019
 
 
 
   
  SHA baner
 
TANIE KURSY UK NA WSZYSTKIE WOZKI WIDLOWE I MASZYNY BUDOWLANE, UPRAWNIENIA UK I SZKOLENIA UK – PROMOCJA OD £150
CPC 35H UPRAWNIENIA – KURSY I SZKOLENIA CPC 35H TRENING  UK – 7H – 35 GODZIN LICENCJA CPC – GWARANCJA NAJNIŻSZYCH CEN !!!
KURSY I SZKOLENIA NA MASZYNY BUDOWLANE CPCS – CSCS TAKIE JAK- KOPARKI – WYWROTKI - WALCE – WOZKI TELESKOPOWE – LADOWRKI CPCS – IPAF LUBDRIVER  CPC 35H . SZUKASZ PRACY ? PODNIES SWOJE KWALIFIKACJE I ZACZNIJ ZARABIAC WIECEJ !

NIEZWYKŁY PILNY PROJEKT

Projekt Uprising kierowany jest do młodych osób w wieku 19 – 25 lat, którzy mieszkają, uczą się lub pracują w Bedford. Celem projektu jest przygotowanie młodych ludzi do aktywnych działań na rzecz ich lokalnych społeczności. Inicjatywa przewiduje szkolenia z dziedziny publicznego przemawiania, public relation, organizowania i prowadzenia rożnego rodzaju kampanii. Warsztaty i spotkania będą organizowane w Bedford oraz w Londynie, w organizacjach z sektora publicznego, prywatnego oraz charytatywnego.

Spotkania zostaną poprowadzone przez specjalistów i osoby na stanowiskach managerów. Wszystko po to, by nauczyć i zachęcić młodych ludzi do działań na rzecz swojego najbliższego otoczenia, lokalnych społeczności z pozycji liderów.

Całość trwa 6 miesięcy, jest to szkolenie darmowe, jedyna oplata jest oplata za certyfikat w wysokości ok £60 na zakończenie projektu.

Aplikacje o uczestnictwo w projekcie są dostępne na stronie (www.uprising.org.uk), można aplikować tylko do jutra, 28 października 2011.

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
 
CPC 35H UPRAWNIENIA – KURSY I SZKOLENIA CPC 35H TRENING  UK – 7H – 35 GODZIN LICENCJA CPC – GWARANCJA NAJNIŻSZYCH CEN !!!
ABC