1 funt szterling = PLN
Pogoda w Bedford
Bedford
+13°C
Dzisiaj jest: 17.12.2018
 
 
 
   
  SHA baner
 
Sprzedaż części samochodowych- Skup pojazdów - Złomowanie
Odszkodowania londyn anglia Birmingham
TANIE CPCS KURSY I CSCS SZKOLENIA

ZAGŁOSUJ NA CZARKA!

Z wielką przyjemnością informujemy, że nasz kolega redakcyjny – Czarek Bogucki bierze udział w konkursie „Emigranci mają talent”, organizowanym po raz trzeci przez Polskie Radio Londyn! W ramach plebiscytu, na stronie internetowej emigrancimajatalent.co.uk , umieszczane są filmy prezentujące uzdolnione osoby i pokazy ich możliwości. Czarek startuje ze swoją interpretacją piosenki „Szyby” (Edyta Górniak). Występ obejrzeć można pod tym linkiem: http://emigrancimajatalent.co.uk/index.php?module=user&id=1582 . Prosimy o oddanie swojego głosu na Czarka!

Głosowanie trwa do 31 października – oddać można jeden głos dziennie. Aby zagłosować, należy się zarejestrować na stronie głównej, a potem wyszukać film z występem Czarka i nacisnąć przycisk „Głosuj”, znajdujący się obok okna z video.

Dwóch uczestników, którzy uzyskają kolejno największą liczbę głosów oddanych przez internautów, wystąpi w finale konkursu w O2 Shepherds Bush Empire w Londynie w dniu 12 listopada 2011 r. przed koncertem zespołu T.Love! Z grona uczestników konkursu, którzy nie zajmą jednego z dwóch pierwszych miejsc w głosowaniu internautów, komisja konkursowa wyłoni 3 uczestników, którzy wezmą udział w finale konkursu. Powołane przez organizatora jury w składzie 3-5 osób po zakończeniu występów uczestników w finale konkursu przyzna 3 nagrody: nagrodę główną, nagrodę za II miejsce i nagrodę za III miejsce. Nagrodą główną jest 3000 funtów.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
 DOMPOLSKI BANER
Odszkodowania londyn anglia Birmingham
ABC