1 funt szterling = PLN
Pogoda w Bedford
Bedford
+13°C
Dzisiaj jest: 23.3.2019
 
 
 
   
  SHA baner
 
TANIE KURSY UK NA WSZYSTKIE WOZKI WIDLOWE I MASZYNY BUDOWLANE, UPRAWNIENIA UK I SZKOLENIA UK – PROMOCJA OD £150
CPC 35H UPRAWNIENIA – KURSY I SZKOLENIA CPC 35H TRENING  UK – 7H – 35 GODZIN LICENCJA CPC – GWARANCJA NAJNIŻSZYCH CEN !!!
KURSY I SZKOLENIA NA MASZYNY BUDOWLANE CPCS – CSCS TAKIE JAK- KOPARKI – WYWROTKI - WALCE – WOZKI TELESKOPOWE – LADOWRKI CPCS – IPAF LUBDRIVER  CPC 35H . SZUKASZ PRACY ? PODNIES SWOJE KWALIFIKACJE I ZACZNIJ ZARABIAC WIECEJ !

SZKOŁA SOBOTNIA

Drodzy Rodzice !
Sobotnia Szkoła Polska im. Jana Pawla II serdecznie zaprasza rodziców do zapisywania dzieci na lekcje j. polskiego , historii i religii. Zapisy są przyjmowane w biurze Centrum Integracji Polsko-Brytyjskiej  pod numerem tel. 01234 328 100 oraz przez panią Monikę Frąk (Adminstrator Szkoły Polskiej) ...
tel .07763657791.
Przyjmujemy dzieci w wieku od 4 do 17 lat.
Dzieci w wieku od 4 do 6 lat będą miały zajęcia w oddziale przedszkolnym w Goldington Green Lower School przy Goldington Road.
 
Zajęcia dla dzieci i młodzieży w wieku od 7 do 17 lat będą się odbywać w Bedford Academy przy Mile Road. Dla młodzieży będą prowadzone zajęcia przygotowujące do egzaminów GSCS oraz A level z możliowścią zdawania tych egzaminów właśnie w naszej szkole.

Zajęcia są prowadzone przez wykwalifikowanych nauczycieli.
Szkoła Polska w Bedford jest zarejestrowana w Polskiej Macierzy Szkolnej i realizuje program nauczania Ministerstwa Edukacji Narodowej.
Szczegółowych informacji udziela Administrator szkoły        (Monika Frąk) tel. 07763657791

Serdecznie zapraszamy !!!

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
 
TANIE KURSY UK NA WSZYSTKIE WOZKI WIDLOWE I MASZYNY BUDOWLANE, UPRAWNIENIA UK I SZKOLENIA UK – PROMOCJA OD £150
ABC