1 funt szterling = PLN
Pogoda w Bedford
Bedford
+13°C
Dzisiaj jest: 20.1.2019
 
 
 
   
  SHA baner
 
Sprzedaż części samochodowych- Skup pojazdów - Złomowanie
Odszkodowania londyn anglia Birmingham
TANIE CPCS KURSY I CSCS SZKOLENIA

POBICIE POLAKA

Pięciu mężczyzn azjatyckiego pochodzenia pobiło polskiego nastolatka na ulicach Bedford. Policja prosi o kontakt świadków zdarzenia .Do pobicia doszło we wtorek 18 stycznia tuż przed godziną 21 w okolicy Howard Avenue w miejscowości Bedford. 17-letni Polak wracał ze sklepu do domu, gdy na rogu  Coventry Road i Ford End Road zobaczył grupę 4-5 Azjatów, którzy zaczęli go wyzywać.
Chłopak zignorował jednak zaczepki i szedł dalej rozmawiając przez telefon, donosi portal Bedford Today.Mężczyźni nie odpuścili jednak. Wciąż wyzywali chłopaka, a następnie zaatakowali go od tyłu. Ciągnęli go po chodniku i kopali. Na szczęście 17-latkowi udało się uciec. Dobiegł do domu, skąd zadzwonił po policję.
- To był okropny, rasistowski atak. Mamy nadzieję, że lokalna społeczność nie będzie tolerowała tego typu zachowań i pomoże nam znaleźć sprawców - powiedziała Dawn Cooke, oficer prowadząca śledztwo.
W ataku wzięło udział 4 lub 5 mężczyzn azjatyckiego pochodzenia. Nosili oni ciemne ubrania i byli w wieku od 20 do 25 lat. Świadkowie zdarzenia proszeni są o kontakt pod numerem 01234 841212

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
 DOMPOLSKI BANER
Odszkodowania londyn anglia Birmingham
ABC