1 funt szterling = PLN
Pogoda w Bedford
Bedford
+13°C
Dzisiaj jest: 26.5.2019
 
 
 
   
  SHA baner
 
TANIE KURSY UK NA WSZYSTKIE WOZKI WIDLOWE I MASZYNY BUDOWLANE, UPRAWNIENIA UK I SZKOLENIA UK – PROMOCJA OD £150
CPC 35H UPRAWNIENIA – KURSY I SZKOLENIA CPC 35H TRENING  UK – 7H – 35 GODZIN LICENCJA CPC – GWARANCJA NAJNIŻSZYCH CEN !!!
KURSY I SZKOLENIA NA MASZYNY BUDOWLANE CPCS – CSCS TAKIE JAK- KOPARKI – WYWROTKI - WALCE – WOZKI TELESKOPOWE – LADOWRKI CPCS – IPAF LUBDRIVER  CPC 35H . SZUKASZ PRACY ? PODNIES SWOJE KWALIFIKACJE I ZACZNIJ ZARABIAC WIECEJ !

BEDFORD PUSTOSZEJE?

Kolejne dwa sklepy ogłosiły zamknięcie swoich palcówek w centrum miasta. I może nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, ze od początku roku z naszego miasta zniknęło aż sześć sklepów i jedna restauracja. Swoje drzwi zamyka sklep odzieżowy Krisp, mieszczący się w Harpur Centre oraz Brampton Pie Company na Harpur Street. Dołączą one tym samym do zamkniętych już: Risk, Sue’s Little Bits, Pizza Hut, HMV i Classic Music. Przedstawiciele Bedford BID, organizacji promującej rozwój przedsiębiorczości w mieście, zapewniają, że nie ma jeszcze mowy o kryzysie, choć utrata dwóch kolejnych sklepów jest smutna.
Kolejne dwa sklepy ogłosiły zamknięcie swoich palcówek w centrum miasta. I może nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, ze od początku roku z naszego miasta zniknęło aż sześć sklepów i jedna restauracja. Swoje drzwi zamyka sklep odzieżowy Krisp, mieszczący się w Harpur Centre oraz Brampton Pie Company na Harpur Street. Dołączą one tym samym do zamkniętych już: Risk, Sue’s Little Bits, Pizza Hut, HMV i Classic Music. Przedstawiciele Bedford BID, organizacji promującej rozwój przedsiębiorczości w mieście, zapewniają, że nie ma jeszcze mowy o kryzysie, choć utrata dwóch kolejnych sklepów jest smutna.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
 
TANIE KURSY UK NA WSZYSTKIE WOZKI WIDLOWE I MASZYNY BUDOWLANE, UPRAWNIENIA UK I SZKOLENIA UK – PROMOCJA OD £150
ABC