1 funt szterling = PLN
Pogoda w Bedford
Bedford
+13°C
Dzisiaj jest: 20.1.2019
 
 
 
   
  SHA baner
 
Sprzedaż części samochodowych- Skup pojazdów - Złomowanie
Odszkodowania londyn anglia Birmingham
TANIE CPCS KURSY I CSCS SZKOLENIA

BEDFORD PUSTOSZEJE?

Kolejne dwa sklepy ogłosiły zamknięcie swoich palcówek w centrum miasta. I może nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, ze od początku roku z naszego miasta zniknęło aż sześć sklepów i jedna restauracja. Swoje drzwi zamyka sklep odzieżowy Krisp, mieszczący się w Harpur Centre oraz Brampton Pie Company na Harpur Street. Dołączą one tym samym do zamkniętych już: Risk, Sue’s Little Bits, Pizza Hut, HMV i Classic Music. Przedstawiciele Bedford BID, organizacji promującej rozwój przedsiębiorczości w mieście, zapewniają, że nie ma jeszcze mowy o kryzysie, choć utrata dwóch kolejnych sklepów jest smutna.
Kolejne dwa sklepy ogłosiły zamknięcie swoich palcówek w centrum miasta. I może nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, ze od początku roku z naszego miasta zniknęło aż sześć sklepów i jedna restauracja. Swoje drzwi zamyka sklep odzieżowy Krisp, mieszczący się w Harpur Centre oraz Brampton Pie Company na Harpur Street. Dołączą one tym samym do zamkniętych już: Risk, Sue’s Little Bits, Pizza Hut, HMV i Classic Music. Przedstawiciele Bedford BID, organizacji promującej rozwój przedsiębiorczości w mieście, zapewniają, że nie ma jeszcze mowy o kryzysie, choć utrata dwóch kolejnych sklepów jest smutna.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
 DOMPOLSKI BANER
Sprzedaż części samochodowych- Skup pojazdów - Złomowanie
ABC