1 funt szterling = PLN
Pogoda w Bedford
Bedford
+13°C
Dzisiaj jest: 23.3.2019
 
 
 
   
  SHA baner
 
TANIE KURSY UK NA WSZYSTKIE WOZKI WIDLOWE I MASZYNY BUDOWLANE, UPRAWNIENIA UK I SZKOLENIA UK – PROMOCJA OD £150
CPC 35H UPRAWNIENIA – KURSY I SZKOLENIA CPC 35H TRENING  UK – 7H – 35 GODZIN LICENCJA CPC – GWARANCJA NAJNIŻSZYCH CEN !!!
KURSY I SZKOLENIA NA MASZYNY BUDOWLANE CPCS – CSCS TAKIE JAK- KOPARKI – WYWROTKI - WALCE – WOZKI TELESKOPOWE – LADOWRKI CPCS – IPAF LUBDRIVER  CPC 35H . SZUKASZ PRACY ? PODNIES SWOJE KWALIFIKACJE I ZACZNIJ ZARABIAC WIECEJ !

info

Szkoła przy PLCA pomaga Nikolce!

logosunflowerPolska Szkoła Sobotnia przy PLCA w Bedford włączyła się do charytatywnej akcji pomocy potrzebującej Nikolce ze Swarzędza. Nikola ma dopiero 6 lat a już dużą część swojego życia spędziła w szpitalu. Trzy lata walczy z nowotworem złośliwym – Neuroblastomą IV stopnia z przerzutami do szpiku i kości. Jedyną szansą dla Nikolki jest specjalistyczna terapia – jej koszty jednak są przeolbrzymie. Szkoła postanowiła pomóc, pomóżmy również i my. Dowiedzcie się, w jaki sposób.

“Single i Remiksy” już w sobotę w Londynie!

single_i_remiksy_bedfordAnna Mucha, Weronika Książkiewicz, Lesław Żurek i Wojtek Medyński, specjalnie dla Was zaprezentują się w nadchodzącą sobotę na deskach The Mermaid Theatre w przedstawieniu „Single i Remiksy”. Bilety na to wydarzenie rozchodzą się jak ciepłe bułeczki – zostało jeszcze trochę wejściówek na godzinę 16.00. Warto wybrać się do Londynu. Zwłaszcza, jeśli zaprasza sama Anna Mucha.

UK zaostrza politykę imigracyjną

immigration_act_bedfordJuż nic nie stoi na przeszkodzie do wprowadzenia serii reform w polityce imigracyjnej UK. Dokument je regulujący, The Immigration Act 2014, zawierający 77 paragrafów, został ostatecznie zatwierdzony przez królową dwa tygodnie temu. Szykują się fundamentalne zmiany w systemie imigracyjnym kraju, który od tej pory będzie sprawiedliwszy dla Brytyjczyków i legalnych przybyszów oraz trudniejszy do sforsowania dla tych, którzy nie mają prawa przebywać w UK.

Luton International Carnival - fotoreportaż

studiobroadway.co (13)W ten weekend zapraszaliśmy Was do odwiedzenia Luton, gdzie odbywał się wielki karnawał. Ci z Was, którzy skorzystali z propozycji, dołączyli do ponad 20,000 publiczności. Zgodnie z oczekiwaniami, było kolorowo, słonecznie i wielokulturowo. Pięknie zaprezentowały się dzieci z polskiej szkoły w Luton, co możecie zobaczyć na naszych zdjęciach.

Luton International Carnival 2014

karnawal_lutonJeśli tylko pogoda dopisze, warto wybrać się w nadchodzącą niedzielę do Luton. To kawałek drogi, ale zawsze bliżej niż do… Rio de Janeiro. Zapraszamy na wielki, wypełniony kolorami, muzyką i jedzeniem z różnych części świata, Luton International Carnival 2014, który odbędzie się jutro czyli 25 maja, w godzinach 12.00 – 18.00.

Wyjazd na Dzień Dziecka do Laxton Hall

laxton_hall_zdjeciedwaKto z nas nie chciałby choć przez chwilę przypomnieć sobie jak to było być dzieckiem… Żyć beztrosko, śmiać się głośno, cieszyć się słońcem. 21 czerwca można zrealizować swoje marzenia! Podobno w Laxton Hall, podczas Wesołego Dnia Dziecka wszyscy dorośli znów stają się dziećmi. Dlaczego nie skorzystać z tak kuszącej propozycji?

Jutro wybory - na kogo zagłosować?

glosowanie_peterboroughPokaż, że Polacy się liczą i weź udział w wyborach 22 maja do Parlamentu Europejskiego oraz do rad lokalnych – nawołuje na Facebooku inicjatywa PPL Polacy głosują i prezentuje zestawienie poglądów partii politycznych w UK na kilka z najważniejszych zagadnień. Jeśli jeszcze nie wiecie, na kogo jutro zagłosować, to koniecznie zapoznajcie się z poniższą tabelką.

Obalamy "fakty" UKIP

ukip_bedfordCzas, w którym trwa kampania przed wyborami, zazwyczaj obfituje w intensywne działania marketingowe. Nie inaczej jest teraz, kiedy zbliżają się zarówno wybory lokalne, jak i elekcja do Parlamentu Europejskiego. Spośród wielu ulotek wyborczych, wrzucanych do naszej skrzynki pocztowej, jedna zwróciła naszą szczególną uwagę. Z wiadomych powodów. To broszura partii UKIP.

Polskie wydarzenia w Laxton Hall

laxton_hall_dzien_dzieckaW czerwcu w Laxton Hall odbędą się aż trzy, ważne dla polskiej społeczności, wydarzenia. Mowa o dobrze znanym i lubianym przez wszystkich Wesołym Dniu Dziecka, który w tym roku świętuje swój jubileusz. Nie zabraknie także uroczystości związanych z Zielonymi Świątkami oraz Bożym Ciałem.

WARSZTATY DLA RODZICÓW I MĘŻCZYZN

warsztaty_bedfordMaciej Czupryniak, trener i mediator rodzinny, specjalista psychoterapii uzależnień, poprowadzi w Bedford warsztaty dla mężczyzn „Tańczący z wilkami”, a także zajęcia dla rodziców „Jestem dobrym rodzicem”. Spotkania odbędą się w siedzibie organizacji Forest Green w Domu Polskim w Bedford już w nadchodzący weekend. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami.

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
 
TANIE KURSY UK NA WSZYSTKIE WOZKI WIDLOWE I MASZYNY BUDOWLANE, UPRAWNIENIA UK I SZKOLENIA UK – PROMOCJA OD £150
ABC