1 funt szterling = PLN
Pogoda w Bedford
Bedford
+13°C
Dzisiaj jest: 21.8.2019

MT-170x200px(bedfordpl)

pcla new

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
W tym dziale możesz wymienić poglądy i informacje na temat prawa obowiązującego w UK

TEMAT: parkowanie samochodu mandat

parkowanie samochodu mandat 4 lata 5 miesiąc temu #1

• bystrzak91
  • bystrzak91 Avatar
  • Wylogowany
  • Użytkownik
  • Oklaski: 0
Witam przyszedl mi dzis list jak sie okazalo jest to mandat za parkowanie. Samochod mialem zaparkowany na parkingu za wisłą ale automat do kupowania biletu nie chodzil wszystkie samochody nie mialy biletu za szyba co zrobic poradzi ktos?

parkowanie samochodu mandat 4 lata 5 miesiąc temu #2

• EmiASOT
  • EmiASOT Avatar
  • Wylogowany
  • Użytkownik
Co zrobic? Zaplacic, jezeli sam automat nie dzialal mozna dokonac platnosci przez tel, na kazdym automacie jest taka informacja, z drugiej strony wydaje mi sie ze powinin byc mandat przyklejony do szyby chyba ze cyknelo ci z autka ktore jezdzi po miesci z zamontowana kamera na dachu.

parkowanie samochodu mandat 4 lata 5 miesiąc temu #3

• Maverik
  • Maverik Avatar
  • Wylogowany
  • Użytkownik
Nie zadne zdjecie cykniete z autka tylko kamery.
Mowa o slynnym parkingu na tylach QD ktore obsluguje firma Civil Enforcement Ltd.
To jest banda zlodzieji. Mnie rowniez kiedys wlepili bilecik - jednakze zupelnie bezprawnie. Ignorowalem ich listy do momentu kiedy zaczeli straszyc sadem. Wtedy wysmarowalem dosadny list w ktorym poprosilem o cala liste dowodow i zezwolen i na ten list juz nie odwazyli sie odpowiedziec gdyz mieli sprawe przegrana. W Twoim wypadku jest inaczej gdyz nalezalo zadzwonic jesli maszyna nie dzialala (jak wspomnial juz moj poprzednik). Jesli dzwoniles a sie nie dodzwoniles - to wtedy masz dobra linie obrony i apelacji. Jednakze wiem ze ze wzgledu na przesadna wysokosc mandatu (£150/£75) rowniez mozna sie odwolywac. W tym celu nalezy apelowac do Popla. Wszelkie info potrzebne powinienes znalezc tu: forums.pepipoo.com
To forum bardzo mi pomoglo kiedy ja mialem ten problem.
Czas generowania strony: 0.327 s.