1 funt szterling = PLN
Pogoda w Bedford
Bedford
+13°C
Dzisiaj jest: 12.11.2019

MT-170x200px(bedfordpl)

pcla new

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
masz ochotę pogadać o wszystkim i o niczym ?,możesz zrobić to tutaj

TEMAT: Polskie sklepy

Polskie sklepy 4 lata 9 miesiąc temu #1

• magic123
  • magic123 Avatar
  • Wylogowany
  • Użytkownik
  • Oklaski: 0
Podobny temat juz byl na forum i postanowilam go odswiezyc . Opinie na temat sklepow z polska zywnoscia mysle bede roznicowane.
Dzis pierwszy raz kupilam surowy karczek w ,,Kasztelanie". Karczek po wyjeciu z czarnej foli w jaka byl zapakowany smierdzi okropnie.
Mycie wedlin- to dosc czesto obija mi sie o uszy, min. od osoby ktora pracowala na dziale miesnym w jednym z takich sklepow czy zepsutej lodowce i parowkach z ktorych wyplynely robaki.

Czy ktos rowniesz trafil na smierdzace mieso? Ktory sklep omijacie a w ktorym mozecie polecic?
Ostatnio zmieniany: 4 lata 9 miesiąc temu przez magic123.

Polskie sklepy 4 lata 9 miesiąc temu #2

• Rose30
  • Rose30 Avatar
  • Wylogowany
  • Użytkownik
  • Oklaski: 1
Kasztelan...nigdy nie kupiłam świeżego schabu, zapewne są dobrze umyte, a wtedy wypadało by poprosić o przekrojenie na pół by zobaczyć prawde.
Ostatnio zmieniany: 4 lata 9 miesiąc temu przez Rose30.

Polskie sklepy 4 lata 8 miesiąc temu #3

• gevite
  • gevite Avatar
do miesnego w kasztelanie nie mam zastrzezen ale obsluga pozostawia wiele do zyczenia, pan ktory tam pracuje ostatnio obslugiwal mnie na kasie niedosc ze jest nie mily dla klientow to jeszcze obsluga trwala bardzo dlugo. szkoda ze sklep ktory tak dobrze sie zapowiadal traci tak wiele na traktowaniu klientow i na wolnej obsludze.

Polskie sklepy 8 miesiąc 2 tygodni temu #4

• Olga19
  • Olga19 Avatar
  • Wylogowany
  • Użytkownik jest zablokowany
  • Oklaski: 0
Hah nie byłam w tym sklepie choć mam niedaleko, ale będę go omijać w takim razie.
Czas generowania strony: 0.239 s.