1 funt szterling = PLN
Pogoda w Bedford
Bedford
+13°C
Dzisiaj jest: 14.12.2019

MT-170x200px(bedfordpl)

pcla new

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
masz ochotę pogadać o wszystkim i o niczym ?,możesz zrobić to tutaj
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

TEMAT: Polski warsztat samochodowy.

Odp: Polski warsztat samochodowy. 9 lata 8 miesiąc temu #7

• bimbom
  • bimbom Avatar
  • Wylogowany
  • Użytkownik
  • Oklaski: 0
dawid to zlota raczka??????????/ fajnie tylko gdzie ten dawid ma warsztat,lub jakis nr telefonu podajcie chociaz. musze olej wymienic po trasie ile mnie za to skasuja ?wie ktos moze?pozdro :)

Odp: Polski warsztat samochodowy. 9 lata 8 miesiąc temu #8

• froniu20
  • froniu20 Avatar
Hejka . Dobry Polski Warsztat w Bedford to na Fenlake Road chyba unit 11 . Ceny maja wporzo wymienialam tam sprzeglo w audi A4 szybcy I solidni . Podaje numer 07894661669 .

Odp: Polski warsztat samochodowy. 9 lata 8 miesiąc temu #9

• DronDron
  • DronDron Avatar
  • Wylogowany
  • Użytkownik
Witam, szukam warsztatu/mechanika ktory wymienilby alternator i dokonal korekty drogi paska w accordzie 7gen. W ostatecznosci pojde do dealera i zabule jak za zboze gdyz auto ma juz 5 lat i jest po gwarancji. Sa jajcarze na tym forum co pewnie taka rada by mnie poczestowali.
Ok, dodam jeszcze ze chodzi o znana wade w tym modelu. Ponizej jest link do forum i login zeby zobaczyc o co biega (login i email sa fejkami stworzonymi tylko aby sie zalogowac wiec prosze nic nie zmieniac). Auto jest mi potrzebne na co dzien wiec chodzi o sprawna wymiane w 1 dzien i dlatego sam nie probuje bo nie mam narzedzi i czasu. Dostarcze pasek i alternator. Padniety alternator - link.
login: wolfk
haslo: tokod64

Odp: Polski warsztat samochodowy. 9 lata 8 miesiąc temu #10

• nadia83it
  • nadia83it Avatar
  • Wylogowany
  • Użytkownik
wolf zadzwon pod nr.07743743374 po 17:00
ten cz

Odp: Polski warsztat samochodowy. 9 lata 8 miesiąc temu #11

• edkam
  • edkam Avatar
mozesz te

Odp: Polski warsztat samochodowy. 9 lata 8 miesiąc temu #12

• DronDron
  • DronDron Avatar
  • Wylogowany
  • Użytkownik
Dzieki wielkie ludziska, numery sobie zapisalem. Poki co o dziwo dzis zadzwonili do mnie z Hondy po tym jak wczoraj zlozylem zazalenie i zobaczymy co z tego wyjdzie. Jesli nic nie wskoram to skorzystam z waszej pomocy. Nadmienie tylko iz serwisowalem auto dwa tygodnie temu w Stratstone i specjanie wspomnialem o wymianie paska i ze cos sie zaczyna dziac z alternatorem. Nie zrobiono nic w tym wzgledzie oprocz zanotowania ze faktycznie zaczyna nawalac a przeciez to jest fabryczny blad do jasnej. Nic, bede negocjowal i powolywal sie na ich wlasny technical service bulletins chociaz nie oznacza to wymiany za free.
Jeszcze raz serdecznie dziekuje i prawdopodobie skorzystam z waszej pomocy.
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3
Czas generowania strony: 0.305 s.