1 funt szterling = PLN
Pogoda w Bedford
Bedford
+13°C
Dzisiaj jest: 14.11.2019

MT-170x200px(bedfordpl)

pcla new

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
masz ochotę pogadać o wszystkim i o niczym ?,możesz zrobić to tutaj
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

TEMAT: Polski warsztat samochodowy.

Polski warsztat samochodowy. 9 lata 9 miesiąc temu #1

• fifcia88
  • fifcia88 Avatar
Witam,
Znacie moze jakies polskie warsztaty samochodowe w Bedford, ktore mozna polecic z czystym sumieniem ? Jezeli tak, to jakie sa ceny za uslugi w porownaniu do innych? No i oczywiscie jaka macie opinie na temat jakosci uslug oraz solidnosci.
Z gory dziekuje, za wszystkie komentarze.
Pozdrawiam.

Odp: Polski warsztat samochodowy. 9 lata 9 miesiąc temu #2

• karmelka
  • karmelka Avatar
  • Wylogowany
  • Znawca
  • Oklaski: 0
Z czystym sumieniem nikogo.
A/C serwis angielski
Opony serwis angielski
Mechanika / diagnostyka komputerowa, serwis Bosch / sam diagnozuje - mam zlacze serwisowe i program do diagnostyki

Odp: Polski warsztat samochodowy. 9 lata 9 miesiąc temu #3

• n0rb
  • n0rb Avatar
Nigdy jeszcze nie korzystalem z polskiego warsztatu, stad moje pytanie. Znajomy kiedys podal mi numer do pewnego mechanika, kiedy chcialem zrobic wymiane oleju, filtrow itp. Twierdzil, ze firma solidna i stosunkowo tania. Pomyslalem, a dam zarobic Rodakowi. Zadzwonilem i zapytalem czy moge przyjechac na serwis. W sluchawce uslyszalem: " A kiedy kur...? Mam w ch.. roboty tera. Co to za auto kur..? Napierw se kur... kup filtry i olej kur.. i wtedy kur.. zadzwon to powim ci kiedy mam kur... czas." Moze fachowiec i solidny, ale po tej rozmowie nie mialem zamiaru tego sprawdzac. ;) Postanowilem, poprosic kolege Anglika, zeby zadzwonil pod ten numer i zapytal o te sama usluge. Po zadaniu pytania w jezyku angielskim uslyszal tylko trzask odkladanej sluchawki. ;D Nie twierdze, ze wszystkie polskie warsztaty postepuja w ten sam sposob z klientami i dlatego chcialem zasiegnac opinii na forum.
Dziekuje za odpowiedz Krokodyl.
Pozdrawiam.

Odp: Polski warsztat samochodowy. 9 lata 8 miesiąc temu #4

• agus
  • agus Avatar
  • Wylogowany
  • Znawca
  • Oklaski: 0

Witam.
Jest jeden warsztat kt

Odp: Polski warsztat samochodowy. 9 lata 8 miesiąc temu #5

• Mambeczka
  • Mambeczka Avatar
+ Dzieki za info, jak przyjdzie czas na moje autko to postaram sie kolejny raz zaufac polskim mechanikom - chociaz sam nie wiem dlaczego patrzac wstecz...

Odp: Polski warsztat samochodowy. 9 lata 8 miesiąc temu #6

• basiunieczka
  • basiunieczka Avatar
Dawid to zloty chlopak i zlota raczka! Bardzo doby mechanik. Tu przykreci tam odkreci, tu obetnie tam dorobi i wszystko gra jak w zegarku :D Zawsze pomoze i doradzi! Uczciwy jak zaden inny garaz w Bedford. Co prawda roboty maja chlopaki duzo i trzeba sie umawiac ale mozecie ZAUFAC ;D tym fachowcom, wiedza co robia! Na garazu bardzo mila i relaksujaca atmosfera szczegolnie w Soboty (biesiady przy otwartym silniku), po takiej wizycie na garazu nie chce sie wracac do domu!! Czysta przyjemnosc i odskocznia od zycia codziennego. Mila obsluga ;D i fachowe podejscie do sprawy. Pozdrowienia dla ZUBR'a i LECH'a i JACK'a ktorzy goszcza tam czesto ;D
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3
Czas generowania strony: 0.341 s.