1 funt szterling = PLN
Pogoda w Bedford
Bedford
+13°C
Dzisiaj jest: 22.11.2019

MT-170x200px(bedfordpl)

pcla new

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
możesz podzielić sie tym co ci się nie podoba UWAGA prosimy nie obrażac religii, odmienności seksualnej czy etnicznej

TEMAT: Chamstwo Polaków.

Odp: Chamstwo Polaków. 9 lata 3 miesiąc temu #13

• Daps
  • Daps Avatar
A mnie nie drazni chamstwo na forum, tylko na ulicach, w sklepach. Po pierwsze, slowo na k zna juz pewnie kazdy anglik i kazdy inny. Pominawszy juz cala mase polakow. A niektorzy zachowuja sie tak, jakby mysleli, ze nikt ich nie rozumie. Ostatnio mialem sytuacje, ze starsza osoba szla bardzo wolno chodnikiem i trudno bylo ja ominac. Wszyscy spokojnie szli oprocz dresiatego rodaka (jeszcze nic nie powiedzial, a juz wiedzialem, ze polak). W koncu wyminal ta kobiete, tracajac ja i na caly glos powiedzial "nosz co za stara k...". Takich sytuacji widzialem sporo. W polskich sklepach to samo, dlatego chodze tam tylko po chleb, bo dostaje nerwicy, jak to slysze.

Odp: Chamstwo Polaków. 9 lata 3 miesiąc temu #14

• Maja2
  • Maja2 Avatar
A mnie nie drazni chamstwo na forum, tylko na ulicach, w sklepach.

Xelios , zgadzam si

Odp: Chamstwo Polaków. 9 lata 3 miesiąc temu #15

• dominiolove
  • dominiolove Avatar
A Angole to lepsi? :D...... pewnie ze lepsi! tak jak i lepsi sa Polacy :) maly metlik? nie, kazde spoleczenstwo dzieli sie na klasy a szczegolnie brytyjskie, wiec ten zwykly angielski robol niczym nie rozni sie od zwyklego polskiego robola ;D a mam na mysli tu takich co dzien w dzien przesiaduja w podrzednych pubach, 7 dni w tygodni wygladaja tak samo, basic wodka basic saider itd., czym od nich rozni sie polski robol? moze tylko miejscem konsupmpcji w/w szlachetnych :D trunkow , no i nasz jest ubrany czasem w adasie :D .Przebywanie ,zabawa itp.z reprezentantami tzw. sredniej klasy to ...............czysta przyjemnosc, relax totalny, zero falszu i obludy i tak samo jest jak sie zna (ma) polskich znajomych na odpowiednim poziomie, osobiscie nie mam, ich za duzo, ale mysle wlasnie ze nie chodzi tu o ilosc tylko o jakosc, czego i wam zycze :) Ulice? (dzielnice) sa jakie sa sa lepsze i gorsze jest to normalne zjawisko wystepujace na calym swiecie, jesli nie ma sie powodu przebywania w tych podlych to unikajmy ich, jezelii juz musimy? , no coz czasem i chamswta trzeba posluchac zeby calkowicie nie oderwac sie od rzeczywistosci ;D

Odp: Chamstwo Polaków. 9 lata 3 miesiąc temu #16

• TheMarraf
  • TheMarraf Avatar
Bruno, zaraz zostaniesz zlinczowany za ten post , przez tych protestuj

Odp: Chamstwo Polaków. 9 lata 3 miesiąc temu #17

• jolinka01
  • jolinka01 Avatar
A zk

Odp: Chamstwo Polaków. 9 lata 3 miesiąc temu #18

• 1979
  • 1979 Avatar
  • Wylogowany
  • Użytkownik
  • Oklaski: 0
przesadzasz, o pegeerach to ja juz zapomnialem, a jak kogos maja zlinczowac to chyba wlasnie....CIEBIE!!!!! pojechales otwartym tekstem hahahaahah
Czas generowania strony: 0.351 s.