1 funt szterling = PLN
Pogoda w Bedford
Bedford
+13°C
Dzisiaj jest: 12.11.2019

MT-170x200px(bedfordpl)

pcla new

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
możesz podzielić sie tym co ci się nie podoba UWAGA prosimy nie obrażac religii, odmienności seksualnej czy etnicznej

TEMAT: Chamstwo Polaków.

Chamstwo Polaków. 9 lata 2 miesiąc temu #1

• marzyciel
  • marzyciel Avatar
  • Wylogowany
  • Bywalec
  • Oklaski: 0
Nie podoba mi si

Odp: Chamstwo Polaków. 9 lata 2 miesiąc temu #2

• dominiolove
  • dominiolove Avatar
;D ;D ;D ;D ;D hej witaj w klubie ;D a tak ladnie zaczales ;) hahah tutaj nie porusza sie sliskich tematow ;) ani nie zadaje podobnych pytan ;D rodacy ,ze tak powiem sa bardzo ambicjonalni w temacie np.jak...... doic brytyjski system opieki socjalnej hahahaah, uczciwi rozumia, reszta tez uczciwa (przynajmniej tak mysli :D)zbluzga kazdego kto zakwestionuje ich prawo do .....prawa ;)zycia na koszt innych, bo tak to sie niestety nazywa, ale co tam taka juz ich uroda ;D trzym sie Konwerter :) ps. czasami korci mnie zadac pytanie czy jest tu ktos kto zyje tylko i wylacznie z pracy wlasnych rak badz glowki :) , przynajmniej na tym forum,ale to tylko mnie korci......... ;)

Odp: Chamstwo Polaków. 9 lata 2 miesiąc temu #3

• stefano
  • stefano Avatar
Mam pytanie...troszke zle sie poczolem....wsumie jak darmozjad i nierob....Pracuje na full time od 2005 roku...moja zona pracowala tutaj 6 lat takze na full time...ale postanowilismy zalozyc rodzine...urodzilo sie pierwsze dziecko po 2 latach drugie....zona zajmuje sie domem i dziecmi...poniewaz zalezy nam na dobrym wychowaniu naszych pociech...nie mamy zaufania do tzw nianiek...pobieramy benefity i rodzinne... czekamy az dzieci zaczna nauke w szkole...wtedy zona ma zamiar podjac prace....co o tym myslicie czy okradam to panstwo czy to jak zyje miesci sie w jakich kolwiek normach...czy to sprawiedliwe wobec was pracujacych i nie kozystajacych z prawa jakie daje nam panstwo....dzieki za odp i z gory przepraszam za bledy nigdy nie bylem dobry z ortografii ;)

Odp: Chamstwo Polaków. 9 lata 2 miesiąc temu #4

• felek
  • felek Avatar
powiem tak czy widzial ktos grabie ktore grabia od siebie?? raczej wszystkie do siebie,,, pracujesz placisz podatki skoro sie naleza dodatki to co masz oddawac? nie rozumiem niektorych ludzi.. i chyba lepiej jak rodzic wychowuje dziecko niz jakas obca osoba nad ktora nie masz kontroli.. zreszta pomyslcie to co zarobisz to wiekszosc wydasz na nianke dojazdy itd czyli wyjdzie ze bedziesz pracowal za 300 400 f caly miesiac?? heh nie kalkuluje sie nawet;)

Odp: Chamstwo Polaków. 9 lata 2 miesiąc temu #5

• tabletka6
  • tabletka6 Avatar
  • Wylogowany
  • Użytkownik
  • Oklaski: 0
Gorion , ja nie ma nic przeciwko pobieraj

Odp: Chamstwo Polaków. 9 lata 2 miesiąc temu #6

• maniek19872
  • maniek19872 Avatar
gorion hej :)niepotrzebnie, sam mam rodzine , i nie mysle o takich jak TY, zle mnie zrozumiales ,albo poprostu nie wiesz jakie przekrety robia co niektorzy aby tylko wyludzic fuuunciakiiiii :D, kazdy wie czy jest sam w porzadku czy nie. hej
Czas generowania strony: 0.460 s.