1 funt szterling = PLN
Pogoda w Bedford
Bedford
+13°C
Dzisiaj jest: 12.11.2019

MT-170x200px(bedfordpl)

pcla new

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
możesz podzielić sie tym co ci się nie podoba UWAGA prosimy nie obrażac religii, odmienności seksualnej czy etnicznej

TEMAT: Demonstracja w Londynie po brutalnym pobiciu Polaka

Odp: Demonstracja w Londynie po brutalnym pobiciu Polaka 9 lata 2 miesiąc temu #7

• TheMarraf
  • TheMarraf Avatar
sharky Polacy si

Odp: Demonstracja w Londynie po brutalnym pobiciu Polaka 9 lata 2 miesiąc temu #8

• dominiolove
  • dominiolove Avatar
Pomys

Odp: Demonstracja w Londynie po brutalnym pobiciu Polaka 9 lata 2 miesiąc temu #9

• werilady
  • werilady Avatar
hej :) tutka ;)mowisz ze |Polacy sie zjednoczyli , fajnie oby to nie bylo tylko takie slomiane zjednoczenie, sama wiesz ,widzisz jak jes z polonia na calym swiecie, wszedzie rozbita ,podzielona, sklocona etc. my poprostu juz tacy jestesmy :D, moze to nie jest smieszne ,ale taka jest ...prawda, i w najblizszej przyszlosci nie wiedze jakis szans na zmiane w tym temacie,ale starac sie zawsze mozna, przynajmniej zeby miec czyste suminie.Kryminal? kryminal jest taki jak kazdy widzi, zgadzam sie w wiekszosci sklada sie on ze stereotypow ;szkodza jednostki.....winny caly narod, to oczywiscie blad,ale czy my sami tak czasem nie postepujemy? ilez razy czytalem na tym forum ze angole to leniwy glupi narod, itp a powinno byc ze John, Dawid czy inny taki czy owaki jest jaki jest a nie cala populacja, to samo jak mowimy o Afrykanach czy Cyganach, wszystkich wrzucamy do jednegoi worka, chcialem tylko przez to powiedziec ze w kazdej nacji sa tacy ktorzy tylko czekaja zeby drugiego ponizyc , zdeptac czy nawet dokonac na nim fizycznej agresji , tylko po to zeby dac upust swoim fobiom czy frustracjom spowodowanym swoim nieudacznictwem, i taka jest prawda na dzien dzisiejszy :) jak to mawial kiedys moj szef :) hej ps. pozdrawiam motocykliste i zycze powrotu do zdrowia ,sam jestem jednym z NICH.

Odp: Demonstracja w Londynie po brutalnym pobiciu Polaka 9 lata 2 miesiąc temu #10

• TheMarraf
  • TheMarraf Avatar
Konwerter obydwa powody

Odp: Demonstracja w Londynie po brutalnym pobiciu Polaka 9 lata 2 miesiąc temu #11

• aneta t
  • aneta t Avatar
Tak wi

Odp: Demonstracja w Londynie po brutalnym pobiciu Polaka 9 lata 2 miesiąc temu #12

• TheMarraf
  • TheMarraf Avatar
Ja nie wiem czy s
Czas generowania strony: 0.273 s.