1 funt szterling = PLN
Pogoda w Bedford
Bedford
+13°C
Dzisiaj jest: 22.11.2019

MT-170x200px(bedfordpl)

pcla new

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
możesz podzielić sie tym co ci się nie podoba UWAGA prosimy nie obrażac religii, odmienności seksualnej czy etnicznej

TEMAT: Demonstracja w Londynie po brutalnym pobiciu Polaka

Demonstracja w Londynie po brutalnym pobiciu Polaka 9 lata 3 miesiąc temu #1

• rafi0119
  • rafi0119 Avatar
Witam zak

Odp: Demonstracja w Londynie po brutalnym pobiciu Polaka 9 lata 3 miesiąc temu #2

• ac3
  • ac3 Avatar
Tre

Odp: Demonstracja w Londynie po brutalnym pobiciu Polaka 9 lata 3 miesiąc temu #3

• dominiolove
  • dominiolove Avatar
Prosz

Odp: Demonstracja w Londynie po brutalnym pobiciu Polaka 9 lata 3 miesiąc temu #4

• Edis75
  • Edis75 Avatar
Przejmie czy nie ale przynajmniej si

Odp: Demonstracja w Londynie po brutalnym pobiciu Polaka 9 lata 3 miesiąc temu #5

• maniek19872
  • maniek19872 Avatar
Polacy si

Odp: Demonstracja w Londynie po brutalnym pobiciu Polaka 9 lata 3 miesiąc temu #6

• dominiolove
  • dominiolove Avatar
hej :) temat dobry , na czasie , ale czy jest az tak zle? osobiscie nie mam takiego odczucia, wydaje mi sie ze wszystko jes w normie, jesli mozna to tak nazwac, w kazdym spoleczenstwie jest grupa prymitywow :) podastnych na wszelkie bzdurne sugestie typu; Polaco to Polacy tamto wiec zachowuja sie tak jak zachowuja czy mozna to ukrocic? w tym czasie? momencie? pewnie nie , na to potrzeba czasu, czasu w ktorym przyzwyczaja sie do...nas! moze to dziwne ,ale tak to dziala na calym swiecie, wiec mysle ze my bedziemy sie jeszcze borykac z tym problemem ,ale nasze dzieci juz nie. Kiedys kiedys jak tu przyjechalem to nie bylo dnia zeby w jakiejs gazecie o Polakach nie pisali , oczywiscie wszystko na NIE, ale potem bylo juz corz mniej, to dalo sie zauwazyc.Rozmawialem na ten temat z Anglikiem co mi powiedzial; nie martw sie Bruno, kiedys jak tu przyjechali Wlosi to tez bylo wszystko na nich , ale z biegiem czasu ucichlo , przyjechali nowi emigranci (nowe kozly ofiarne :D)wiec dali im spokuj i z wami tak bedzie, ja wierze ze mial racje.Czy takie listy do premiera i nie tylko pomoga? nie wiem ,napewno nie zaszkodza sam sie pod nim podpisuje bo uwazam ze przez te kilkanascie lat cos wnioslem ,zrobilem dla tego kraju wiec nie pozwole zeby ktos mnie obrzucal blotem. Zdaje sobie tez sprawe ze statystyk np. kryminalnych itp. o Polakoch , emigrantach, ktore co jakis czas publikuja gazety, niestety sa prawdziwe a ze trafiaja na prymitywny grunt to i wywoluja efekt jaki co jakis czas widzimy, a argument ze tubylcy nie lepsi to....zaden argumen bo w pewnym sensie ty MY powinnysm pokazywac jak sie zachowywac przyjezdzajac do kogosc .Nie dajmy sie prowokowac i czasami sami nie prowokujmy, poprostu robmy swoje a bedzie ok :)
Czas generowania strony: 0.270 s.