1 funt szterling = PLN
Pogoda w Bedford
Bedford
+13°C
Dzisiaj jest: 14.11.2019

MT-170x200px(bedfordpl)

pcla new

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
możesz podzielić sie tym co ci się nie podoba UWAGA prosimy nie obrażac religii, odmienności seksualnej czy etnicznej

TEMAT: Ogloszenia.

Odp: Ogloszenia. 9 lata 9 miesiąc temu #73

• delfi
  • delfi Avatar
Dzis kolejny analfabeta w natarciu: "Wynajme przestrzenna jedynke w domu ...."
Odkryl 4 wymiar czy pomylil z PRZESTRONNA ?
Dziekuje za zwrocenie uwagi na literowke - zdobyles sprawnosc zucha Sokole Oko.
Caluje w rozgoraczkowane czolko :)

Odp: Ogloszenia. 9 lata 9 miesiąc temu #74

• agus
  • agus Avatar
  • Wylogowany
  • Znawca
  • Oklaski: 0
Krokodyl lepiej zobacz jak ty napisales posta- analfabeto, a oceniasz innych

Dopisano: [time]1343140559[/time]

koelejny

Odp: Ogloszenia. 9 lata 9 miesiąc temu #75

• delfi
  • delfi Avatar
Uwazasz ze na forum sa glupi ludzie ? krzysiekp 1981 - to chyba o sobie piszesz czlowieku jasno i wyraznie wynika to z twoich wypowiedzi.... a tak na marginesie jezeli nawet ten MrSlawek jest tym o kim piszesz to zwroc szczegolna uwage na to, ze on sie do ciebie nie przyznaje ::) Szczerze nie dziwie sie. Co za natret ???
pozdrawiam wszystkich forumowiczow (nie glupich)

Odp: Ogloszenia. 9 lata 9 miesiąc temu #76

• delfi
  • delfi Avatar

ha ha ha :d a czyli jednak uciekasz od wypowiedzi, nie tak dawno tutaj na bedfordpl.com dawales ogloszenie ze szukaja ludzi z jezykiem angielskim do pracy i trzeba znac nazwe narzediz:) jakos tak to lecialo:D a ty wlasnie tam pracujesz:D czyli jednak sie znamy panie slawku g. zatakalo nie?? ale jednak wolisz zaprzeczyc:D
Dopisano: [time]1343071364[/time]

haha zatkalo slawka nie?? wiem duzo o tobie :) a glupi ludzie tutaj na forum mysla ze mr.slawek jest najlepszy bo napisal kilkanascie badz kilkadziesiad glupich i pare madrych tematow... zal mi was :)

heh no i czemu mr.slawek nie skomentowal tego?? chyba jest cos w tym prawdy nie??

Odp: Ogloszenia. 9 lata 9 miesiąc temu #77

• delfi
  • delfi Avatar
kto by chcial mieszkac w KALISZU:] bylem tam kilka razy ale nie podoba mi sie wiec nie dzieki ale ja odpadam:D pozdrawiam serdecznie:D

Dopisano: [time]Lipiec 30, 2012, 20:38:53 [/time]

jedynie moge polecic w kaliszu "EDEN" :D nic wiecej:) pozdrawiam serdecznie:D

Dopisano: [time]1343755243[/time]

ooooooooooooooj cos nie tak????? mr slawku czemu usunales wiadomosc??? czyzby cos bylo nie tak?? martwie sie... i pozdrawiam serdecznie:D
Czas generowania strony: 0.257 s.