1 funt szterling = PLN
Pogoda w Bedford
Bedford
+13°C
Dzisiaj jest: 12.11.2019

MT-170x200px(bedfordpl)

pcla new

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
możesz podzielić sie tym co ci się nie podoba UWAGA prosimy nie obrażac religii, odmienności seksualnej czy etnicznej

TEMAT: Ogloszenia.

Odp: Ogloszenia. 9 lata 9 miesiąc temu #67

• fataldisco
  • fataldisco Avatar
  • Wylogowany
  • Użytkownik
  • Oklaski: 0
Nastepnym razem sprawdz dokladnie czy opisujesz wlasciwa osobe.
Pozdrawiam serdecznie. ;D

Ps. Mam nadzieje, ze nie znajdziesz sobie kolejnej ofiary na tym forum. ;)

Odp: Ogloszenia. 9 lata 9 miesiąc temu #68

• stefano
  • stefano Avatar
MITOMAN!
pl.wikipedia.org/wiki/Pseudologia

tutaj urywek :u doros

Odp: Ogloszenia. 9 lata 9 miesiąc temu #69

• marzyciel
  • marzyciel Avatar
  • Wylogowany
  • Bywalec
Mysle, ze nie mamy juz o czym rozmawiac, takze jezeli juz nic konstruktywnego nie masz do napisania na temat ogloszen, to zakoncz swoje detektywistyczno- filozoficzne wywody, bo to co juz dotychczas napisales drogi krzysiek1981p calkowicie nie ma jakiegokolwiek sensu. ;)
Z mojej strony to wszystko, i tak za duzo czasu poswiecilem dla Ciebie.
Pozdrawiam serdecznie i zycze powodzenia ;D

Odp: Ogloszenia. 9 lata 9 miesiąc temu #70

• zbyszek from peterborough
  • zbyszek from peterborough Avatar
ha ha ha :d a czyli jednak uciekasz od wypowiedzi, nie tak dawno tutaj na bedfordpl.com dawales ogloszenie ze szukaja ludzi z jezykiem angielskim do pracy i trzeba znac nazwe narzediz:) jakos tak to lecialo:D a ty wlasnie tam pracujesz:D czyli jednak sie znamy panie slawku g. zatakalo nie?? ale jednak wolisz zaprzeczyc:D
Dopisano: [time]1343071364[/time]

haha zatkalo slawka nie?? wiem duzo o tobie :) a glupi ludzie tutaj na forum mysla ze mr.slawek jest najlepszy bo napisal kilkanascie badz kilkadziesiad glupich i pare madrych tematow... zal mi was :)

Odp: Ogloszenia. 9 lata 9 miesiąc temu #71

• zbyszek from peterborough
  • zbyszek from peterborough Avatar
(...) ludzie tutaj na forum mysla ze mr.slawek jest najlepszy bo napisal kilkanascie badz kilkadziesiad glupich i pare madrych tematow... zal mi was :)

No widzisz wiekszosc ludzi pisze tu gdy szuka porad tudziez chce sobie pogadac omijajac wszelkie personalia. Co ma mnie obchodzic ze ktos jest kims tam, pracuje tam i siam a przy okazji ma dom z tym ze inny sprzedal... To sa jakies bzdety chlopie wg. ktorych nikt nie wartosciuje kto jakim jest czlowiekiem. Mi natomiast nie podoba sie ze nasmarkales po roznych watkach zamiast zalozyc jeden temat i tam prowadzic swoja vendette. Nie wiem czy nawet ktos doczytuje posty ktore publikujesz. Ja osobiscie staram sie je omijac ale zdaje sie ze przejmujesz powoli wiekszosc watkow. Odpusc sobie.

Odp: Ogloszenia. 9 lata 9 miesiąc temu #72

• agus
  • agus Avatar
  • Wylogowany
  • Znawca
Ludzie, nie karmcie trolla ;D albo, nie, nie s
Czas generowania strony: 0.378 s.