1 funt szterling = PLN
Pogoda w Bedford
Bedford
+13°C
Dzisiaj jest: 12.11.2019

MT-170x200px(bedfordpl)

pcla new

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
możesz podzielić sie tym co ci się nie podoba UWAGA prosimy nie obrażac religii, odmienności seksualnej czy etnicznej

TEMAT: Polak Polakowi Wilkiem?

Odp: Polak Polakowi Wilkiem? 9 lata 9 miesiąc temu #37

• WalkingJustice
  • WalkingJustice Avatar
Sniezka, zgadzam sie, nie warto pomagac w zalatwianiu najprostszych spraw. Jezeli znajda kogos, kto wszystko za nich zalatwi, to potem jest trudno sie od nich opedzic. Obsiadaja cie jak muchy. Zapomnij o wdziecznosci. Jezeli raz odmowisz, to zostajesz w tym momencie wrogiem numer jeden i zaczna cie obgadywac, wymyslac rozne historie na twoj temat i przekazywac innym "diskopolanom" (przepraszam fanow tego typu muzyki, ale z jakichs niewiadomych przyczyn ten typ ludzi wlasnie mi sie kojarzy z diskopolo ;D). A co do tego sloganu " Razem Jest Latwiej" to mysle, ze chodzi o mieszkanie" na kupie" czyli wspolne wynajmowanie domow i zamieszkiwanie w nich po 8-10 osob w trzech sypialniach. Wsrod ludzi tego pokroju nie ma czegos takiego jak "Dac cos od siebie" oni zyja TYLKO dla siebie i nie interesuje ich nic poza kawalkiem kielbasy.
Pozdrawiam ;)
Ps.
Bo wszyscy Polacy to jedna rodzina....itd ;D

Odp: Polak Polakowi Wilkiem? 9 lata 7 miesiąc temu #38

• karmelka
  • karmelka Avatar
  • Wylogowany
  • Znawca
  • Oklaski: 0
czytam czytam wszystko i nie wiem co sobie o tem :)wszystkim myslec....

Odp: Polak Polakowi Wilkiem? 9 lata 7 miesiąc temu #39

• danieloskojot
  • danieloskojot Avatar
  • Wylogowany
  • Ekspert
Przeczyta

Odp: Polak Polakowi Wilkiem? 9 lata 7 miesiąc temu #40

• EMI
  • EMI Avatar
Hmmmmmmmmmmmmm...nie moge powiedziec nic zlego na Polakow bedac tu kilka lat,ale moze dlatego,ze od pierwszego dnia jak tu jestem.radze sobie sama...
Nigdy nie prosilam nikogo o pomoc,a sama pomagam tylko zaufanym osobom:)Jedyne co mnie drazni w Pl to sposob w jaki sie zachowuja na ulicy,w pracy...ale spotkalam rowniez inteligentne,dobrze wychowane osoby i zycze tego innym,tyle:)

Odp: Polak Polakowi Wilkiem? 9 lata 7 miesiąc temu #41

• danieloskojot
  • danieloskojot Avatar
  • Wylogowany
  • Ekspert
Przenioslam sie do Anglii 3 lata temu i trzymalam sie tylko z Polakami - bardzo zle na tym wyszlam. Co chwile jakies problemy, klotnie i dziwne akcje. Pare miesiecy temu przeprowadziam sie do Bedford, zamieszkalam z Anglikiem i zazwyczaj spotykamy sie z jego znajomymi. Sporadycznie utrzymuje kontakty z Polakami i jestem duzo szczesliwsza. Mniej problemow. Moim zdaniem Anglicy sa bardziej towarzyscy i otwarci, nie trzymaja sie tak bardzo stereotypow. Oczywiscie, nie twierdze, ze nie mozna spotkac rodakow z ktorymi mozna miec dobry kontakt.

Odp: Polak Polakowi Wilkiem? 9 lata 7 miesiąc temu #42

• ac3
  • ac3 Avatar
Mowcie co chcecie i piszcie co chcecie,ale ja ufam tylko Polakom.
Oni stwarzaja tylko pozory,ze sa zli ale tak naprawde , to w ciezkich chwilach mozna zawsze na nich polegac.
POZDRAWIAM WSZYSTKICH SERDECZNIE!!! ;)
Czas generowania strony: 0.303 s.