1 funt szterling = PLN
Pogoda w Bedford
Bedford
+13°C
Dzisiaj jest: 14.11.2019

MT-170x200px(bedfordpl)

pcla new

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
możesz podzielić sie tym co ci się nie podoba UWAGA prosimy nie obrażac religii, odmienności seksualnej czy etnicznej

TEMAT: Anglia nie taka "fajna"...?

Odp: Anglia nie taka "fajna"...? 9 lata 11 miesiąc temu #25

• agus
  • agus Avatar
  • Wylogowany
  • Znawca
  • Oklaski: 0
Witam Hitokiri,
Przeczytalem Twoj post i wcale sie nie dziwie, ze masz taki punkt widzenia jezeli chodzi o prace i kariere w UK. Pierwsza czesc Twojej opowiesci , ktora dotyczyla (tych ubranych w markowe ciuchy itd) polakow, ktorzy przyjezdzaja do Polski i chwala sie jak to dobrze jest na wyspach wyjasnia wszystko. Ludzie ktorych opisalas ,to sa rodacy ktorzy nie mysla o przyszlosci w UK tylko chca sie pokazac w Polsce ,ze im wyszlo i moga sie pochwalic ciuchami , perfumami i czasem samochodem ktorym przyjechali do kraju. Przewaznie sa zatrudnieni przez agencje pracy i mieszkaja w wynajetych domach na tzw."Kupie" czyli w domu z trzema sypialniami od 4 do 8 osob. Prawda wyglada zupelnie inaczej, otoz ktos ,kto odniosl sukces w Wielkiej Brytanii posiada stala i dobrze platna prace, stac go na splacanie mortgage (kredyt na wlasny dom lub mieszkanie) i nie musi sie chwalic przed rodakami i rodzinie w kraju swoimi osiagnieciami. Trzeba oczywiscie od czegos zaczac i nie ma nic w tym zlego, ze na poczatku swojej kariery tutaj trzeba mieszkac "Na kupie" i pracowac przez agencje pracy. Problem polega na tym , ze jezeli chce sie odniesc sukces to trzeba wziac sprawy w swoje rece i odciac sie od Polakow (tych ktorych opisalas w drugiej czesci swojego postu) tych glupich i zawistnych i robic kariere na wlasna reke. Nie chce sie rozpisywac, ale najlepszym wyjsciem jest utrzymywac kontakt tylko z brytyjczykami, bo rodak (tak jak opisalas ) tutaj Ci nie pomoze. Jest nawet takie powiedzenie, otoz :"Jak ci rodak nie zaszkodzil ,to juz ci pomogl" ..przykre ,ale prawdziwe.
Pozdrawiam i rzycze wytrwalosci i powodzenia;)
Dopisano: [time]1335905420[/time]

zycze(poprustu wkradl sie blad:) ::)

Odp: Anglia nie taka "fajna"...? 9 lata 11 miesiąc temu #26

• elwira32
  • elwira32 Avatar
  • Wylogowany
  • Forumowicz
nie urzywajcie polskich znakow;/ slepi jestescie jak too wychodzi??

Odp: Anglia nie taka "fajna"...? 9 lata 11 miesiąc temu #27

• gendzi
  • gendzi Avatar
  • Wylogowany
  • Bywalec
onkel ja widze doskonale i mi polskie znaki nie przedszkadzaja ;)

Odp: Anglia nie taka "fajna"...? 9 lata 11 miesiąc temu #28

• delfi
  • delfi Avatar
yyy to moze tylko u mnie sa pytajniki zamiast polskich znakow, w takim razie sory;)

Odp: Anglia nie taka "fajna"...? 9 lata 11 miesiąc temu #29

• dyzio090
  • dyzio090 Avatar
Dzi
Czas generowania strony: 0.318 s.