1 funt szterling = PLN
Pogoda w Bedford
Bedford
+13°C
Dzisiaj jest: 12.11.2019

MT-170x200px(bedfordpl)

pcla new

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
możesz podzielić sie tym co ci się nie podoba UWAGA prosimy nie obrażac religii, odmienności seksualnej czy etnicznej
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Transport na lotniska(Przestroga)

Transport na lotniska(Przestroga) 10 lata 9 miesiąc temu #1

• Kati_
  • Kati_ Avatar
  • Wylogowany
  • Znawca
  • Oklaski: 0
Jestem zdegustowany jakoscia uslug pewnego czlowieka, ktory swiadczy takowe , w postaci dowozow i odwozow na lotniska. W czasach, gdzie jakosc uslug oraz cena takowych odgrywa kluczowa role, ow kierowca zachowuje sie jak baran, cham i plotkarz podczas przewozenia swoich klientow z miejsca A do B. Mowiac prosto, to jeszcze nigdy nie slyszalem takich opowiesci o prywatnych sprawach polakow, ktorzy byli jego klientami (bo on swiadczy tylko uslugi dla naszych rodakow). Kto z kim spi, kto stracil prace, kogo zostawila zona, kogo maz...Masakra jakas!!! Ostrzegam potencjalnych klientow tego fachowca od plotek , zeby jadac z nim....gdziekolwiek, nie wdawali sie w prywatne rozmowy bo w konsekwencji bedzie o tym o czym mowicie wiedzialo cale Bedford i jeszcze na koniec slono was skasuje za kurs. Pamietajcie jeszcze, ze jest drozszy od normalnej taksowki( kasuje dodatkowo za parkingi jak trzeba poczekac na klienta, bo nie ma prawa uzywac pasa dla taksowek, oraz parkingow dla taksowek) Facet jest oszolomem i do tego uwaza, ze klient jest dla niego, a nie on dla klienta...
Uwazajcie zanim zamowicie takiego fachowca. ;)

Odp: Transport na lotniska(Przestroga) 10 lata 9 miesiąc temu #2

• danieloskojot
  • danieloskojot Avatar
  • Wylogowany
  • Ekspert
hm, a z ciekawosci zapytam: ile kosztuje dowoz? do Luton to chyba najtaniej, najwygodniej, najpewniej i najszybciej jest pociagiem, ale jaki jest koszt na inne lotniska? Ostatnio cos za mna Goa chodzi, i tylko koszt dowozu na lotnisko stawia ta cala impreze pod znakiem zapytania ;)
Mr Maverick, dzieki za ostrzezenie przed tym fryzjerem-plotkarzem, chociaz i tak nie wiem o kogo chodzi...

Odp: Transport na lotniska(Przestroga) 10 lata 9 miesiąc temu #3

• danieloskojot
  • danieloskojot Avatar
  • Wylogowany
  • Ekspert

Jestem zdegustowany jakoscia uslug pewnego czlowieka, ktory swiadczy takowe , w postaci dowozow i odwozow na lotniska. W czasach, gdzie jakosc uslug oraz cena takowych odgrywa kluczowa role, ow kierowca zachowuje sie jak baran, cham i plotkarz podczas przewozenia swoich klientow z miejsca A do B. Mowiac prosto, to jeszcze nigdy nie slyszalem takich opowiesci o prywatnych sprawach polakow, ktorzy byli jego klientami (bo on swiadczy tylko uslugi dla naszych rodakow). Kto z kim spi, kto stracil prace, kogo zostawila zona, kogo maz...Masakra jakas!!! Ostrzegam potencjalnych klientow tego fachowca od plotek , zeby jadac z nim....gdziekolwiek, nie wdawali sie w prywatne rozmowy bo w konsekwencji bedzie o tym o czym mowicie wiedzialo cale Bedford i jeszcze na koniec slono was skasuje za kurs. Pamietajcie jeszcze, ze jest drozszy od normalnej taksowki( kasuje dodatkowo za parkingi jak trzeba poczekac na klienta, bo nie ma prawa uzywac pasa dla taksowek, oraz parkingow dla taksowek) Facet jest oszolomem i do tego uwaza, ze klient jest dla niego, a nie on dla klienta...

jak Ty to robisz,

Odp: Transport na lotniska(Przestroga) 10 lata 9 miesiąc temu #4

• delfi
  • delfi Avatar

hm, a z ciekawosci zapytam: ile kosztuje dowoz? do Luton to chyba najtaniej, najwygodniej, najpewniej i najszybciej jest pociagiem, ale jaki jest koszt na inne lotniska? Ostatnio cos za mna Goa chodzi, i tylko koszt dowozu na lotnisko stawia ta cala impreze pod znakiem zapytania ;)
Mr Maverick, dzieki za ostrzezenie przed tym fryzjerem-plotkarzem, chociaz i tak nie wiem o kogo chodzi...

Cennik zalezy od "widzi mi sie" tego taksowkarza rodem z PRL-u. Zawsze mozesz sie dogadac i podczas negocjacji musisz byc ubrany skromnie i z malym bagazem podrecznym (proponuje wlosienice i tobolek podrozny na kiju o dlugosci maksymalnej 65cm.) Okreslajac cel podrozy, powinienes powiedziec , ze na pogrzeb babci jedziesz i wszystkie pieniadze wydales na wieniec. Wtedy dostaniesz rabat w wysokosci ?0 i zostaniesz objechany przed rodakami (bez wzgledu czy Cie znaja czy nie) za darmo, ze jestes dziad, biedak i chyba prace straciles bo sie targowales.

Odp: Transport na lotniska(Przestroga) 10 lata 9 miesiąc temu #5

• danieloskojot
  • danieloskojot Avatar
  • Wylogowany
  • Ekspert

jak Ty to robisz,

Odp: Transport na lotniska(Przestroga) 10 lata 9 miesiąc temu #6

• danieloskojot
  • danieloskojot Avatar
  • Wylogowany
  • Ekspert
Duck...nie wiem co Cie z tymi samolotami wzielo(pewnie chcesz sie utrzymac w temacie Transport na Lotniska) rozumiem poprawnosc polityczna.
Co do twojego postu to tak naprawde nie wiem o czym piszesz. "Jestes na forum, a latasz samolotami i mechanik ci to mowi ktory itd..
Mozesz bardziej w temacie? Ja sie pogubilem ??? ???
  • Strona:
  • 1
  • 2
Czas generowania strony: 0.302 s.