1 funt szterling = PLN
Pogoda w Bedford
Bedford
+13°C
Dzisiaj jest: 14.11.2019

MT-170x200px(bedfordpl)

pcla new

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
możesz podzielić sie tym co ci się nie podoba UWAGA prosimy nie obrażac religii, odmienności seksualnej czy etnicznej

TEMAT: Wrozki

Wrozki 10 lata 9 miesiąc temu #1

• efcias
  • efcias Avatar
Witam i przedstawiam nowa ankiete na temat wrozenia. Zainspirowal mnie post mojego przyjaciela forumowego.
No coz, prosze o oddawanie glosow. Wrozki sa tez dla ludzi.

Odp: Wrozki 10 lata 9 miesiąc temu #2

• efcias
  • efcias Avatar
Dzieki, Mr Maverick. masz u mnie wirtualne piwo. to ja tez sobie zaglosuje.... pyk!
zawsze mnie intrygowalo, dlaczego czesc Polakow korzystaja z uslug Madame Sosostris i jej podobnych, i czy nie wyczuwaja pewnej niestosownosci w robieniu tego. w koncu tradycja zobowiazuje do pewnej wstrzemiezliwosci, moze nawet na zdanie sie na laske i nielaske losu. tak czy owak dla zainteresowanych wazna data: wiosenne Dziady w maju, zainteresowani powinni przyszykowac miod, kasze i jajka.

Odp: Wrozki 10 lata 7 miesiąc temu #3

• lukasz
  • lukasz Avatar
  • Wylogowany
  • Znawca
  • Oklaski: 0
Wrozki... :) hmm ja mam inne zdanie na temat tej kategorii... Tutaj trzeba bylo by zadac pytanie, czy ktos jest wierzycy czy nie? I odp. na korzystanie z tego typu okultyzmu nasuwa sie sama.

Odp: Wrozki 10 lata 6 miesiąc temu #4

• werilady
  • werilady Avatar
nie, Borsuk, masz takie samo zdanie jak ja. ale to moja wina, ze moj sarkazm jest jakis taki nie rzucajacy sie w oczy... ojciec Natanek myli sie w wielu rzeczach, ale co do Kosmatego, to, mysle, ze jest blizej prawdy niz ogolowi sie zdaje. ale coz, latwo sie mowi, jesli sie stoi z boku (vide: meself)
Czas generowania strony: 0.275 s.