1 funt szterling = PLN
Pogoda w Bedford
Bedford
+13°C
Dzisiaj jest: 12.11.2019

MT-170x200px(bedfordpl)

pcla new

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
możesz podzielić sie tym co ci się nie podoba UWAGA prosimy nie obrażac religii, odmienności seksualnej czy etnicznej

TEMAT: Polacy czyli jak sie potrafia "odwdzieczac "

Odp: Polacy czyli jak sie potrafia "odwdzieczac " 10 lata 11 miesiąc temu #7

• pablo_pl
  • pablo_pl Avatar
  • Wylogowany
  • Znawca
  • Oklaski: 0
ac3 A co tu pisac? Kazdy wie ze Polak Polakowi wilkiem, tak bylo tak jest i tak bedzie, niestety.
A jesli chodzi o forum, to nie dziwne ze nikt nie odpowiada wogole na inne tematy, bo ciagle sie czyta pouczanie przez innych.Nie dziwie sie ze forum stoi w miejscu. Z tego co zauwazylam na innych forach, tacy sa tylko ludzie z Bedford.

Odp: Polacy czyli jak sie potrafia "odwdzieczac " 10 lata 11 miesiąc temu #8

• mechanik
  • mechanik Avatar
Szczerze mowiac to nic nowego jezeli chodzi o zachowanie sie tych naszych rodakow. Mloda Polska Emigracja jest nastawiona na tryb" BRAC TUTAJ I TERAZ " Tego trybu nie przestawi nic. Przykro mi to pisac ,ale duzy procent tejze emigracji w Bedford stanowi wlasnie taka grupa ludzi. "Znakomita" wiekszosc tej grupy uwaza sie za zaradnych i dajacych sobie rade w UK robiac takie rzeczy jakich doswiadczyla kobieta ktora opisala te historie z kamieniami. Mysle, ze jest to jedna z naszych cech narodowych przekazywana z pokolenia na pokolenie...Zaradnosc czyli nieuczciwosc...Nie chcialbym byc tutaj zle zrozumiany, ale napisalem o ludziach ktorzy zaradnosc rozumieja wlasnie w takich kategoriach. Szacunek dla Polakow ktorzy swoja zaradnoscia (w dobrym tego slowa znaczeniu) oraz wiedza i fachowoscia potrafia zawstydzic Brytyjczykow. Szkoda tylko , ze to jest mniejszosc....pozdrawiam

Odp: Polacy czyli jak sie potrafia "odwdzieczac " 10 lata 11 miesiąc temu #9

• pablo_pl
  • pablo_pl Avatar
  • Wylogowany
  • Znawca
  • Oklaski: 0
Mr.Maverick, wcale nie jest to mniejszosc.Mysle,ze mniejszoscia sa ci "od kamieni" ( no chyba ,ze sie myle)
Wole jednak myslec,ze ludzie tutaj po pewnym czasie dorastaja i zyja normalnie.Ci ktorzy tak postepuja ,wracaja do kraju i robia to samo...

Odp: Polacy czyli jak sie potrafia "odwdzieczac " 10 lata 11 miesiąc temu #10

• Galley
  • Galley Avatar

Mr.Maverick, wcale nie jest to mniejszosc.Mysle,ze mniejszoscia sa ci "od kamieni" ( no chyba ,ze sie myle)
Wole jednak myslec,ze ludzie tutaj po pewnym czasie dorastaja i zyja normalnie.Ci ktorzy tak postepuja ,wracaja do kraju i robia to samo...

Z calym szacunkiem, ale spacerujac po glownej ulicy Bedford w sloneczny dzien nasluchalem sie wiecej "laciny" niz na filmie "Psy" Pasikowskiego.. naogladalem sie wiecej ludzi w dresach niz bylo ich na olimpiadzie w Pekinie (i wszyscy mowili po polsku)..Nie sadze ,ze byli to sportowcy bo bizuteria w postaci lancuchow na szyi wielkosci orzechow wloskich troszke przeskadza w uprawianiu sportu, nie wspomne o papierosach w ustach i puszkach z piwem w rece...to bylo ok. godziny 11.00am..czyli nie szli do pubu ogladac mecz...i jeszcze jedna rzecz ktora utwierdzila mnie w tym ..to kobiety obok nich palace papierosy, rozmawiajace bardzo glosno przez telefon i w tym samym czasie pchajace wozek dzieciecy z potomkiem w srodku... Wiem, ze wyolbrzymilem, ale czy tak bardzo?...Jak nas widza tak nas pisza..utarty slogan ale mysle, ze pasuje do opisanej sytuacji...dlatego napisalem w poprzednim poscie ze to wiekszosc. Potem normalnym Polakom trudno jest nadrobic te tzw stereotypy...pozdrawiam

Odp: Polacy czyli jak sie potrafia "odwdzieczac " 10 lata 11 miesiąc temu #11

• stefano
  • stefano Avatar
Moze ja tego nie widze,bo nie spaceruje w tych godzinach po miescie.Generalnie wogole nie chodze do miasta jak nie musze :)

Odp: Polacy czyli jak sie potrafia "odwdzieczac " 10 lata 11 miesiąc temu #12

• stefano
  • stefano Avatar

Moze ja tego nie widze,bo nie spaceruje w tych godzinach po miescie.Generalnie wogole nie chodze do miasta jak nie musze :)

To jest tez sposob na to zeby tego nie widziec ...poprostu zamknac oczy i ignorowac...dobre... klikne na "POMOGL"...dziekuje problem rozwiazany...Pozdrawiam..
Czas generowania strony: 0.270 s.