1 funt szterling = PLN
Pogoda w Bedford
Bedford
+13°C
Dzisiaj jest: 22.11.2019

MT-170x200px(bedfordpl)

pcla new

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
możesz podzielić sie tym co ci się nie podoba UWAGA prosimy nie obrażac religii, odmienności seksualnej czy etnicznej

TEMAT: Polacy czyli jak sie potrafia "odwdzieczac "

Odp: Polacy czyli jak sie potrafia "odwdzieczac " 11 lata 22 godzin temu #13

• Galley
  • Galley Avatar

To jest tez sposob na to zeby tego nie widziec ...poprostu zamknac oczy i ignorowac...dobre... klikne na "POMOGL"...dziekuje problem rozwiazany...Pozdrawiam..
Poprostu nie chodze bo nie mam takiej potrzeby.Raczej zalatwiam wszystko w danym punkcie do ktorego mam potrzebe dojechac.
Dla mnie nie jest problemem,ze przyjezdza tutaj Polska klasy C-.
To jakie zachowanie reprezentuja na ulicy,swiadczy tylko z jakiego srodowiska sie wywodza.
Zajelo mi troche czasu ,aby wsrod "nie polskich" znajomych przedstawic nas jako zupelnie innych niz opisuja nas The Sun i inne tego typu wydawnictwa.
Nie irytuj sie bo jak widze chyba jeszcze jestes tutaj za krotko,zeby sie do tego przyzwyczaic i odszukac swoje miejsce

Odp: Polacy czyli jak sie potrafia "odwdzieczac " 11 lata 20 godzin temu #14

• pio_tob 100
  • pio_tob 100 Avatar
rozbawily mnie te zlote orzechy na szyji i dresy :D
nie pracuje i nie raz widze takie obrazki
ale prosze Panow obu powyzej o nie docinanie sobie bo dyskusja jest ciekawa :)
a to ze ktos jest krotko czy dlugo nie ma sensu licytowac sie kto wie wiecej czy wiecej przezyl w uk
nie ktorzy mieli na starcie latwo inni nie
a moga byc tu tyle samo czasu

Nie przekonuje nikogo z moich nie polskich znajomych do polakow, nie widze potrzeby.
Tak samo my przekonujemy sie na wlasnej skorze jakie sa inne narodowosci.
Jedno jest pewne im mniej masz przyjaciol tutaj tym masz mniej problemow z nimi i mniej o Tobie mowia

Odp: Polacy czyli jak sie potrafia "odwdzieczac " 11 lata 18 godzin temu #15

• niktaaa
  • niktaaa Avatar

rozbawily mnie te zlote orzechy na szyji i dresy :D
nie pracuje i nie raz widze takie obrazki
ale prosze Panow obu powyzej o nie docinanie sobie bo dyskusja jest ciekawa :)
a to ze ktos jest krotko czy dlugo nie ma sensu licytowac sie kto wie wiecej czy wiecej przezyl w uk
nie ktorzy mieli na starcie latwo inni nie
a moga byc tu tyle samo czasu

Nie przekonuje nikogo z moich nie polskich znajomych do polakow, nie widze potrzeby.
Tak samo my przekonujemy sie na wlasnej skorze jakie sa inne narodowosci.
Jedno jest pewne im mniej masz przyjaciol tutaj tym masz mniej problemow z nimi i mniej o Tobie mowia

Bardzo roztropna wypowiedz. Co do przyjaciol ...hmm..smutne ale prawdziwe,.takie jest teraz zycie. Od pieciu lat mieszkam w UK z moja zona i synem. Mielismy przyjaciol do momentu mojego awansu w pracy...(Mowie o polskich przyjaciolach)...Teraz mam tylko znajomych Anglikow z ktorymi moge porozmawiac i posmiac sie w weekendy bez zadnego plotkowania na tematy typu : Halina sie puszcza..Kazik pije a Wojtek wczoraj ukradl mi kielbase...Odcinam sie od tego raz na zawsze...i nie chce do tego wracac.....Pozdrawiam

Odp: Polacy czyli jak sie potrafia "odwdzieczac " 11 lata 18 godzin temu #16

• Alfa
  • Alfa Avatar

Bardzo roztropna wypowiedz. Co do przyjaciol ...hmm..smutne ale prawdziwe,.takie jest teraz zycie. Od pieciu lat mieszkam w UK z moja zona i synem. Mielismy przyjaciol do momentu mojego awansu w pracy...(Mowie o polskich przyjaciolach)...Teraz mam tylko znajomych Anglikow z ktorymi moge porozmawiac i posmiac sie w weekendy bez zadnego plotkowania na tematy typu : Halina sie puszcza..Kazik pije a Wojtek wczoraj ukradl mi kielbase...Odcinam sie od tego raz na zawsze...i nie chce do tego wracac.....Pozdrawiam

Widzisz, widocznie miales niefart poznania "niewlasciwych" ludzi..

Odp: Polacy czyli jak sie potrafia "odwdzieczac " 11 lata 17 godzin temu #17

• michalk81
  • michalk81 Avatar
  • Wylogowany
  • Znawca
  • Oklaski: 0
Masz racje..niefart. Ale dzieki temu nauczylem sie, ze nie warto sie przyjaznic z Polakami w UK. Jedno jest pewne: w tych czasach nie ma juz bezinteresownej przyjazni pomiedzy rodakami...Moze uznacie mnie za pesymiste, ale wolalbym okreslenie realista. Pozdrawiam

Odp: Polacy czyli jak sie potrafia "odwdzieczac " 11 lata 11 godzin temu #18

• mechanik
  • mechanik Avatar
Panawiam, nie generalizuj. Rowniez pomagalem nie raz i nadal pomagam bezinteresownie chociaz zawsze sie zawodze i trace na tym:) Zostalem tak wychowany ze oddaje reszte gdy w sklepie sie pomyla lol. Natomiast w pracy jestem perfekcjonista i brak profesjonalizmu zwalczam niestety. Moge Ci szczerze powiedziec ze Anglicy tez zazdroszcza awansow chociaz w zawoalowany sposob. Nie mialem natomiast przyjemnosci pracy z Polakami przez kilka ostatnich lat ba nawet stycznosc z polonia byla marginalna i zawezona. Zreszta nie jest to wazne, ten temat to rzeka jak i losy kazdego tu z osobna.
Czas generowania strony: 0.284 s.