1 funt szterling = PLN
Pogoda w Bedford
Bedford
+13°C
Dzisiaj jest: 12.11.2019

MT-170x200px(bedfordpl)

pcla new

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
możesz podzielić sie tym co ci się nie podoba UWAGA prosimy nie obrażac religii, odmienności seksualnej czy etnicznej

TEMAT: Polacy czyli jak sie potrafia "odwdzieczac "

Polacy czyli jak sie potrafia "odwdzieczac " 10 lata 11 miesiąc temu #1

• stefano
  • stefano Avatar
Mysle ze nie bede jedyna osoba ktora moze powiedziec cos na ten temat.
Wdziecznosc Polakow w Angli czasami potrafi wyjsc bokiem.
Jakies dwa miesiace temu dalam ogloszenie na Bedfordpl ze oddam za darmo kamienie, zostaly po poprzednich wlascicielach w moim ogrodzie. Nadaja sie idealnie np na wysypanie podjazdu lub na skalniak. Wiem ze kupno takich kamieni tez kosztuje ale przeciez nie bede zarabiac na rodakach.
Niestety jedni z tych ktorzy je zabierali jak to sie mowi delikatnie mnie olali.Nie dosc ze im je popakowalam w pojemniki i specjalne torby,( gdzie bylam juz 6 mies ciazy ) to do dzis nie oddali zadnego pojemnika ani torby. Mogloby sie wydawac ze to nic wielkiego ale one nie byly moje lecz pozyczone i wlasciciel zarzadal zwrotu ich lub odkupienie. Niestety Ci "panstwo" nie reagowali na moje prosby wysylane sms -ami i zmuszona bylam odkupic wlascicielowi pojemniki.
Nie dosc ze wzieli za darmo to tak mnie potraktowali.
Mam nadzieje ze inni uzytkownicy nie trafia na tych ludzi bo jak widac lubia wykorzystywac czyjas dobra wole
Dodam ze sobie tez musialam kupowac pojemniki zeby spakowac reszte kamieni poniewaz mialam ich naprawde duza ilosc.
Jesli ktos jest chetny zapraszam do watku.
Moze inni sie podziela swoimi doswiadczeniami z wdziecznoscia rodakow.

Odp: Polacy czyli jak sie potrafia "odwdzieczac " 10 lata 11 miesiąc temu #2

• stefano
  • stefano Avatar
Magic123, co tu duzo mowic...Trzeba niestety dbac o wlasny tylek,jak robia to inni.Zobacz temat przeczytany dziesiatki razy i cisza...jak by to bylo o nich :)

Odp: Polacy czyli jak sie potrafia "odwdzieczac " 10 lata 11 miesiąc temu #3

• niunia
  • niunia Avatar
Ludzi tego pokroju nie ubywa i dotyczy to nie tylko naszych rodakow. Wszyscy doskonale o tym wiemy stad i cisza ac3 bo po co powtarzac to co komentowane, mowione oraz pisane bylo juz tysiace razy?! Zreszta to jest temat rzeka bardziej do rozmowy niz na produkowanie sie na forum tutaj.
Od siebie dodam jeszcze iz jest to kolejna przykra sprawa ktora przekonuje ludzi o tym ze bycie altruista nie pop

Odp: Polacy czyli jak sie potrafia "odwdzieczac " 10 lata 11 miesiąc temu #4

• niunia
  • niunia Avatar
Nie obrazajac hien, wyciol bym im jaja i powiesil na najblizszym slupku "ku przestrodze" Sami "tam" generuja sobie takie zachowania.Pisze (dla jasnosci) o kulawym rzadzie i niestety ,co smutne o panstwie

Odp: Polacy czyli jak sie potrafia "odwdzieczac " 10 lata 11 miesiąc temu #5

• delfi
  • delfi Avatar
AC no wlasnie przeczytany temat i o to mi chodzilo a ze nie pisza bo tu malo kto pisze.
A Fora wlasnie sa od tego ze na nich pisac a nie tylko czytac
ja wciaz pisze na forach ale akurat takich dla mam. :)
Mozna pisac i dyskutowac.
A ze Polacy potrafia wykorzystac kazdy wie ale mnie ruszylo ze ci tak zrobili i wywalilam kawe na lawe.Dlaczego nie?
Skoro inni siedza tak cicho to dlatego ze tu nie ma stalego fora dyskusyjnego. Nie wiem czy sa moderatorzy ktorzy pilnuja zeby byl porzadek.
Jesli chodzi o powodz to w 97 r tez chleb byl sprzedawny powodzionom itp prodkty za 5 albo i wiecej razy drozej.
A teraz gdy jest okazja zarobia znowu,
Mam nadzieje ze nie tylko polacy potrafia byc draniami w takich stytuacjach, zawsze to pocieszajace ze inni moge byc tak gorsi ;)

Odp: Polacy czyli jak sie potrafia "odwdzieczac " 10 lata 11 miesiąc temu #6

• Rambo
  • Rambo Avatar
  • Wylogowany
  • Znawca
  • Oklaski: 0
Ja my
Czas generowania strony: 0.297 s.