1 funt szterling = PLN
Pogoda w Bedford
Bedford
+13°C
Dzisiaj jest: 14.12.2019

MT-170x200px(bedfordpl)

pcla new

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
możesz podzielić sie tym co ci się nie podoba UWAGA prosimy nie obrażac religii, odmienności seksualnej czy etnicznej
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Ruch lewostronny...

Ruch lewostronny... 12 lata 2 miesiąc temu #1

• Mika1981
  • Mika1981 Avatar
  • Wylogowany
  • Nowy
  • Oklaski: 0
Pewnie to kwestia przyzwyczajenia, jednak to, ?e nie mo?na przejecha? ca?ej Europy w jednym aucie bez problem

Ruch lewostronny... 12 lata 2 miesiąc temu #2

• Puffcio
  • Puffcio Avatar
  • Wylogowany
  • Forumowicz
Z mojej obserwacji

Ruch lewostronny nie jest taki straszny jak moze sie wydawac na poczatku. Gdy zaczynalem prowadzic samochod w UK skupienie i poziom adrenaliny we krwi nie pozwalaly mi popelnic najmniejszego bledu. Ciekawe jest to, ze gdy bylem w Polsce i wsiadlem w samochod ojca, na pierwszym skrzyzowaniu pojechalem po angielsku :-) Po prostu do glowy mi nie przyszlo, ze moge popeknic blad, bo jezdzilem tam tyle lat... Jak to mowia przyzwyczajenie druga natura. Co by o tym nie mowic sam sposob jazdy w UK, kultura na drodze i same drogi pozwalaja prowadzic samochod spokojniej. W PL na ulicach trwa wojna a ja juz zapomnialem co to znaczy wyprzedzanie na trzeciego, wpychanie sie na sile z wyjacym silnikiem. Kiedys bylem handlowcem wiec to byl moj chleb powszedni, teraz gdy jezdze w Polsce, szczegolnie na angielskich blachach trabie na kazdego kogo fantazja za bardzo ponosi. Wiecie ze to dziala? Ludzie migaja awaryjnymi, machaja przez okno, przepraszaja.

Pozdrawiam :-P

Ruch lewostronny... 12 lata 2 miesiąc temu #3

• Puffcio
  • Puffcio Avatar
  • Wylogowany
  • Forumowicz
ja z gola od 3 lat jezdze autem tutaj i naprawde nie wiem jak bede jezdzil po powrocie lub w czasie odwiedzin .Na poczatku mialem wiekszy problem z przechodzeniem przez ulice niz jezdzeniem .

Od dziecka uczono czlowieka ze ma uwazac czy cos nie jedzie i patrzysz i nic nie jedzie a zaraz z zaplecow slyszalem klakson ...

Przynajmniej jak pojedziemy do Japoni na wycieczke nie trzeba sie martwic tam tez jezdza po jedynie slusznej stronie .

czasami wydaje mi sie ze lewostronny ruch jest bardziej przyjazny dla kierujacego :)

Ruch lewostronny... 12 lata 1 miesiąc temu #4

• annabu
  • annabu Avatar
  • Wylogowany
  • Znawca
W?a?nie to jest chyba najgorsze, ?e kto? sobie ca?e ?ycie jed?i po jednej stronie, a tu nagle musi wsi??? w dziwny samoch

Ruch lewostronny... 12 lata 1 miesiąc temu #5

• annabu
  • annabu Avatar
  • Wylogowany
  • Znawca
nie boj nic - pedaly sa ustawione tak samo ;-)

biegi tez , co moze sprawiac problemy ( jeszcze moze potrenuj zmiane lewa reka :-) )

generalnie na przestawienie sie potrzeba kilku dni, pozniej zaczniesz uwazac, ze jazda po lewej to jedyny sluszny sposob...

ja po poltora roku jezdzenia tutaj (80 tys mil), pojechalem do PL autkiem sluzbowym i zyje, wiec nie jest zle.

Ruch lewostronny... 12 lata 1 miesiąc temu #6

• GWIAZDKA23
  • GWIAZDKA23 Avatar
  • Wylogowany
  • Przyjaciel forum
tutaj chyba si? wrzuce co mnie boli w UK i nie b?d? zaczyna? nowego tematu

mianowicie

dzi? rano zn
  • Strona:
  • 1
  • 2