1 funt szterling = PLN
Pogoda w Bedford
Bedford
+13°C
Dzisiaj jest: 25.1.2020
MIEJSCE REKLAMA  
 
 
 
  SHA baner
 
TANIE KURSY UK NA WSZYSTKIE WOZKI WIDLOWE I MASZYNY BUDOWLANE, UPRAWNIENIA UK I SZKOLENIA UK – PROMOCJA OD £150
CPC 35H UPRAWNIENIA – KURSY I SZKOLENIA CPC 35H TRENING  UK – 7H – 35 GODZIN LICENCJA CPC – GWARANCJA NAJNIŻSZYCH CEN !!!
KURSY I SZKOLENIA NA MASZYNY BUDOWLANE CPCS – CSCS TAKIE JAK- KOPARKI – WYWROTKI - WALCE – WOZKI TELESKOPOWE – LADOWRKI CPCS – IPAF LUBDRIVER  CPC 35H . SZUKASZ PRACY ? PODNIES SWOJE KWALIFIKACJE I ZACZNIJ ZARABIAC WIECEJ !

mable nowy

carworld dlugi new

 

POLECANE

Świąteczna iluminacja 2016 w Bedford

iluminacja 2016Tak, wiemy; lato dopiero co się skończyło, do świąt Bożego Narodzenia jeszcze mnóstwo czasu – ale nie mogliśmy się powstrzymać i już teraz musimy podzielić się z Wami szczegółami odpalenia miejskich lampek oraz dekoracji świątecznych. Wydarzenie odbędzie się w czwartek, 24 listopada, a towarzyszyć mu będzie moc atrakcji.

Nie ma inauguracji okresu świątecznego bez świętego Mikołaja oraz jego renifera. Dlatego też od godziny 14.00, przed sklepem Boots w Bedford, będzie można zobaczyć miłych gości. Natomiast o godzinie 17.00, Mikołaj wykona swój tradycyjny przejazd saniami.

mikolaj renifer bedford 2016

 

To doskonała wiadomość dla miłośników programu "Britains Got Talent". Zespół Boogie Storm, który szturmem zdobył nie tylko serce Simona Cowella, ale też trzecie miejsce w przebojowym show, wystąpi przed mieszkańcami Bedford na Harpur Square o godzinie 16.00 i 18.00. Czego możemy się spodziewać? Zobaczcie sami:

 

 

Na samo uroczyste odpalenie lampek i dekoracji świątecznych zapraszamy do Embankment o godzinie 19.00.

 

iluminacja 2016 plakat

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
ABC