1 funt szterling = PLN
Pogoda w Bedford
Bedford
+13°C
Dzisiaj jest: 22.11.2019

MT-170x200px(bedfordpl)

pcla new

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
jak wszyscy wiemy to drażliwy temat i w tym dziale możemy komentować, oceniać i wymieniać się doświadczeniami na temat agencji pracy
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: QUEST

QUEST 9 lata 9 miesiąc temu #1

• agus
  • agus Avatar
  • Wylogowany
  • Znawca
  • Oklaski: 0
Zaczn

Odp: QUEST 9 lata 9 miesiąc temu #2

• Galley
  • Galley Avatar
Trudno nazwac praktyki tej agencji oszustwem, oni dzialaja zgodnie z brytyjskim prawem.
Druga strona medalu sa polscy pracownicy fizyczni ktorzy ze sladowa znajomoscia jezyka angielskiego lub nawet bez takowej nie potrafia zadbac o swoje interesy.
Moim zdaniem stad naroslo wiele bajek o "oszustwach" bo przeciez nikt nie zmusza do jazdy przewozem posrednika (zdzierczo wysoka oplata), ponosic kosztow pod nazwa "deduction" na cotygodniowym pay slipie (co to za potracenie ? odsylam do umowy o prace - i nie nie jest to oplata za wydrukowanie tegoz co niektorzy sugeruja) Kwestia urlopow to osobna sprawa - jesli nie umiesz sobie policzyc ile ci zostalo i w odpowiedniej chwili wnioskowaac o wyplacenie ekwiwalentu w gotowce - nikt za toba chodzic nie bedzie.
Mozna miec moim zdaniem pretensje co do fachowosci i zwyklej ludzkiej niezyczliwosci, tak, rowniez polskiego pracownika - to prawdopodobnie udzielilo mu sie od przelozonych aczkolwiek sam nie mam cierpliwosci do co niektorych mniej rozgarnietych rodakow za to z wielkiem mniemaniem o sobie.
Doswiadczenia osobiscie nie mam zadnego, natomiast moja zona pracowala dla nich przez rok czy poltora - nikt jej nie oszukiwal, nie okradal ani nie skladal nieprzyzwoitych propozycji. Natomiast na koniec wspolpracy otrzymala przelew na konto kwoty za urlop. Oczywiscie wszystkie wnioski o urlop / niescislosci / cokolwiek byly wysylane na pismie za potwierdzeniem odbioru i do wiadomosci biura w Northampton czy gdzie tam oni maja swoje centrum dowodzenia - poprotu juz nie pamietam.
Ocen sama.
PS. Moze warto zaatakowac Interactive Recruitment z filia w Milton Keynes ?
Od znajomych slyszalem iz mozna (o ile jest zapotrzebowanie) znalezc prace w magazynie Makity - ponoc to niezla praca jak na agencyjne realia.

Odp: QUEST 9 lata 9 miesiąc temu #3

• paulinka87t
  • paulinka87t Avatar
Zawsze trzeba dokladnie przeczytac umowe zanim sie ja podpisze. Wiekszosc podpisuje,to co mu podstawia i potem maja pretensje do agencji . Tak jak napisal Krokodyl: brak znajomosci jezyka angielskiego jest przyczyna nieporozumien i plotek. Problem polega na tym, ze Polak/Polka wchodzac do agencji pracy, bierze kazda prace jaka zaproponuja i nawet nie wiedza na jakich warunkach. Interesuje ich tylko stawka godzinowa i ilosc godzin. Potem pretensje do calego swiata, ze zostali oszukani ;D
Zawsze mozna zlozyc skarge do B.I.S jezeli czuje sie ktos oszukany. oto link: www.bis.gov.uk/policies/employment-matters/eas

Odp: QUEST 9 lata 9 miesiąc temu #4

• danieloskojot
  • danieloskojot Avatar
  • Wylogowany
  • Ekspert
Witaj jsli szukasz pracy to staffline zaczo

Odp: QUEST 9 lata 9 miesiąc temu #5

• sqbi00
  • sqbi00 Avatar
  • Wylogowany
  • Bywalec
Dzi

Odp: QUEST 9 lata 9 miesiąc temu #6

• paulinka87t
  • paulinka87t Avatar
a czy do tej pracy konieczna jest bardzo dobra znajomosc jezyka i doswiadczenie ?
  • Strona:
  • 1
  • 2
Czas generowania strony: 0.351 s.