1 funt szterling = PLN
Pogoda w Bedford
Bedford
+13°C
Dzisiaj jest: 12.11.2019

MT-170x200px(bedfordpl)

pcla new

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
jak wszyscy wiemy to drażliwy temat i w tym dziale możemy komentować, oceniać i wymieniać się doświadczeniami na temat agencji pracy
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Agencje pracy dla kierowców (kat. B, C) w pobliżu Bedford

Agencje pracy dla kierowców (kat. B, C) w pobliżu Bedford 10 lata 3 miesiąc temu #1

• Kati_
  • Kati_ Avatar
  • Wylogowany
  • Znawca
  • Oklaski: 0
Witam.
Tak jak w temacie. Poszukuje agencji pracy typowo dla kierowc

Odp: Agencje pracy dla kierowców (kat. B, C) w pobliżu Bedford 10 lata 3 miesiąc temu #2

• GWIAZDKA23
  • GWIAZDKA23 Avatar
  • Wylogowany
  • Przyjaciel forum
  • Oklaski: 0
HEJ Mozesz sprobowac w agencjii Blue Arrow w Bedford z tego co wiem to oni maja duzo ofert pracy dla kireowcw kat.C Oczywiscie Digital tacho card bedzie niezbedne ale napewno cie zarejstruja.

Odp: Agencje pracy dla kierowców (kat. B, C) w pobliżu Bedford 10 lata 3 miesiąc temu #3

• rafi0119
  • rafi0119 Avatar
Mam takie pytanko odno

Odp: Agencje pracy dla kierowców (kat. B, C) w pobliżu Bedford 10 lata 3 miesiąc temu #4

• rafi0119
  • rafi0119 Avatar
A wiec z tego co sie orientuje to do roku 2014 wszyscy kierowcy zawodowi musza zrobic CPC odpowiednik naszego swiadectwa kfalifikacji wszystko jest na strone dvla zeby pracowac jako kierowca wystarczy prawo jazdy no i przyda sie digital driver card A co do blue arrow to trzeba zdac testy w sumie pierdoly ale jezyk angielski sie przyda. Jest jedna rzecz ktora mnie rozwala to wlasnie pytanie o jezyk panowie kierowcy z polski jak mozecie pracowac w anglii jako kierowca nie znajac jezyka przeciez jezeli sie cokolwiek wydarzy np jakis wypadek lub udzielenie komus pomcy to jak sie dogadacie nalezy o tym pamietac i uczyc sie jezyka pozdrawiam

Odp: Agencje pracy dla kierowców (kat. B, C) w pobliżu Bedford 10 lata 3 miesiąc temu #5

• delfi
  • delfi Avatar
Hary80....masz racje, polski kierowca zawodowy w UK powinien znac jezyk angielski i nie powinno byc od tego zadnych ustepstw. Bezpieczenstwo dla niego i dla innych.
Pozdrawiam.

Odp: Agencje pracy dla kierowców (kat. B, C) w pobliżu Bedford 10 lata 3 miesiąc temu #6

• LifeIsMyEnemy
  • LifeIsMyEnemy Avatar
D :) :) :) :)zi
  • Strona:
  • 1
  • 2
Czas generowania strony: 0.303 s.