1 funt szterling = PLN
Pogoda w Bedford
Bedford
+13°C
Dzisiaj jest: 19.2.2019
 
 
 
   
  SHA baner
 
TANIE KURSY UK NA WSZYSTKIE WOZKI WIDLOWE I MASZYNY BUDOWLANE, UPRAWNIENIA UK I SZKOLENIA UK – PROMOCJA OD £150
CPC 35H UPRAWNIENIA – KURSY I SZKOLENIA CPC 35H TRENING  UK – 7H – 35 GODZIN LICENCJA CPC – GWARANCJA NAJNIŻSZYCH CEN !!!
KURSY I SZKOLENIA NA MASZYNY BUDOWLANE CPCS – CSCS TAKIE JAK- KOPARKI – WYWROTKI - WALCE – WOZKI TELESKOPOWE – LADOWRKI CPCS – IPAF LUBDRIVER  CPC 35H . SZUKASZ PRACY ? PODNIES SWOJE KWALIFIKACJE I ZACZNIJ ZARABIAC WIECEJ !

Co dalej z Putnoe Medical Centre?

putnoe medical centre bedfordChoć trudno w to uwierzyć; przyszłość otwartej dla wszystkich mieszkańców Bedford przychodni Putnoe Medical Centre przy Queens Drive, stoi pod znakiem zapytania. Jej kontrakt na świadczenie usług medycznych kończy się wraz z dniem 31 marca 2018 roku a decydenci z NHS Bedfordshire Clinical Commissioning Group wciąż rozważają różne opcje.

Jedną z nich jest co prawda przedłużenie kontraktu, lecz wiele mówi się również o powołaniu innej placówki, prawdopodobnie w innym miejscu, która przyjmowałaby pacjentów w razie nagłych wypadków.

W chwili obecnej Putnoe Medical Centre jest jednym z dwóch miejsc w Bedford, gdzie pomoc przez siedem dni w tygodniu mogą znaleźć mieszkańcy – pacjenci NHS - bez konieczności wcześniejszej rezerwacji. Innym jest ostry dyżur w szpitalu w Bedford, który... odsyła chorych właśnie do Putnoe Medical Centre. W wystosowanym bowiem niedawno oświadczeniu Bedford Hospital, przeczytać można m.in. że szpital jest „szalenie zapracowany” i że do A&E (czyli na ostry dyżur) powinny zgłaszać się osoby jedynie w poważnej czy zagrażającej życiu kondycji. Jako alternatywę dla pozostałych przypadków wskazuje się przychodnię przy Queens Drive.

Jak zatem można rozważać likwidację placówki, której istnienie jest taką ewidentną koniecznością – retorycznie pyta Jacqui Liveston, inicjatorka petycji do władz NHS Bedfordshire Clinical Commissioning Group w sprawie zachowania Putnoe Medical Centre. Jej akcja zyskała już 4,139 podpisów. Swój można złożyć na tej stronie internetowej.

Jej zdanie popiera również radny Partii Pracy, Anthony Forth, który na potwierdzenie przytacza dane przychodni z dnia 22 grudnia ubiegłego roku. Wtedy to w Putnoe Medical Centre pomoc uzyskało prawie 200 pacjentów. Można sobie tylko wyobrazić chaos, który zostałby wywołany, gdyby z taką dodatkową liczbą chorych przyszło się zmierzyć lokalnemu szpitalnemu ostremu dyżurowi.

Murem za Putnoe Walk-In Centre stoi również mayor Dave Hodgson.Ogłoszenia decyzji NHS Bedfordshire Clinical Commissioning Group w sprawie Putnoe Medical Centre można spodziewać się „w każdej chwili”.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
 DOMPOLSKI BANER
KURSY I SZKOLENIA NA MASZYNY BUDOWLANE CPCS – CSCS TAKIE JAK- KOPARKI – WYWROTKI - WALCE – WOZKI TELESKOPOWE – LADOWRKI CPCS – IPAF LUBDRIVER  CPC 35H . SZUKASZ PRACY ? PODNIES SWOJE KWALIFIKACJE I ZACZNIJ ZARABIAC WIECEJ !
ABC