1 funt szterling = PLN
Pogoda w Bedford
Bedford
+13°C
Dzisiaj jest: 20.1.2019
 
 
 
   
  SHA baner
 
Sprzedaż części samochodowych- Skup pojazdów - Złomowanie
Odszkodowania londyn anglia Birmingham
TANIE CPCS KURSY I CSCS SZKOLENIA

Bedford Big High Street Showcase 2018

high street 01Jeden z największych miejskich festiwali powraca ze swoją nową edycją. Już w sobotę, 2 czerwca, na High Street w Bedford pojawią się lokalne firmy, osoby związane z rozrywką oraz grupy społeczne, by w ramach Bedford Big High Street Showcase zaprezentować to, co najlepsze w sercu naszego miasta.

Celem wydarzenia jest przede wszystkim promocja biznesów znajdujących się przy High Street, Mill Street, Lime Street i w Arcade, które w sobotę wyjdą do klientów na ulicę, demonstrując swoje usługi oraz produkty.

Atrakcje tego bezpłatnego i otwartego dla wszystkich wydarzenia to m.in.: występy taneczne i muzyczne, wesołe miasteczko, malowanie twarzy, warsztaty artystyczne, jarmark ze stoiskami lokalnych wystawców, szansa na wypróbowanie sportów (np. kajakarstwo i tenis stołowy), ścianka wspinaczkowa oraz bezpłatne aktywności przygotowane przez Heritage Bedford, Bedford Library, Archives, Aragon Lacemakers, Full House Theatre, Airfix Model Building Club czy Sustrans Art Bike.

Szczegółowy program Bedford Big High Street Showcase znajduje się tutaj (klik).

Zapraszamy w najbliższą sobotę, w godzinach 9:30 – 16:30.

Jednocześnie przypominamy, że ze względu na wydarzenie, kierowców czekać będą utrudnienia w ruchu drogowym w centrum Bedford. Ulice High Street oraz Mill Street (od Duke Street) zostaną zamknięte w dniu imprezy w godzinach 6:00 – 19:00. Zachęcamy do zapoznania się z planem objazdów (klik).

 

bedford showcase 2017 slider

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
 DOMPOLSKI BANER
TANIE CPCS KURSY I CSCS SZKOLENIA
ABC