1 funt szterling = PLN
Pogoda w Bedford
Bedford
+13°C
Dzisiaj jest: 19.2.2019
 
 
 
   
  SHA baner
 
TANIE KURSY UK NA WSZYSTKIE WOZKI WIDLOWE I MASZYNY BUDOWLANE, UPRAWNIENIA UK I SZKOLENIA UK – PROMOCJA OD £150
CPC 35H UPRAWNIENIA – KURSY I SZKOLENIA CPC 35H TRENING  UK – 7H – 35 GODZIN LICENCJA CPC – GWARANCJA NAJNIŻSZYCH CEN !!!
KURSY I SZKOLENIA NA MASZYNY BUDOWLANE CPCS – CSCS TAKIE JAK- KOPARKI – WYWROTKI - WALCE – WOZKI TELESKOPOWE – LADOWRKI CPCS – IPAF LUBDRIVER  CPC 35H . SZUKASZ PRACY ? PODNIES SWOJE KWALIFIKACJE I ZACZNIJ ZARABIAC WIECEJ !

Zabawa i zmiany w Domu Polskim

dom polski szyldPoczątek roku 2018 nie rozczarowuje w Domu Polskim w Bedford. Za nami już kilka udanych imprez, a przed – jeszcze więcej zabawy zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Polskie miejsce przy Ashburnham Road staje się również coraz piękniejsze i nowocześniejsze. O wszystkich zmianach przeczytacie w dalszej części artykułu.

Na początek jednak imprezowy plan Domu Polskiego na końcówkę stycznia oraz miesiąc luty:

Sobota, 27 stycznia: Disco Party Night – DJ SAALK
Sobota, 3 lutego: Disco Party Night – DJ SAALK
Niedziela, 4 lutego: Bal karnawałowy dla dzieci (plakat poniżej)
Sobota, 10 lutego: Disco Party Night – DJ SAALK
Środa, 14 lutego: Romantyczny wieczór dla zakochanych
Sobota, 17 lutego: Disco Polo Night – Team Puls
Sobota, 24 lutego: Disco Party Night – DJ SAALK
Przypominamy również, że w każdy piątek w Domu Polskim odbywa się karaoke, które prowadzi Andrzej Gajosz. Wstęp wolny. Bar czynny od 20:00 do 02:00.

W Domu Polskim została ukończona sala balowa – w niszach okiennych oraz na suficie pojawiły się lustra, zainstalowano także oświetlenie LED.

W miejscu, gdzie od kilkudziesięciu lat był - wyblakły już - napis „Dom Polski”, zawieszono nowoczesną reklamę LED, która informuje, że tutaj mieści się Dom Polski oraz co się w nim odbywa. Możemy na niej przeczytać informację o tym, że bar jest otwarty, że Dom zaprasza na karaoke oraz dowiedzieć się, kto w sobotę prowadzi imprezę.

 

dom polski karnawal plakat

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
 DOMPOLSKI BANER
CPC 35H UPRAWNIENIA – KURSY I SZKOLENIA CPC 35H TRENING  UK – 7H – 35 GODZIN LICENCJA CPC – GWARANCJA NAJNIŻSZYCH CEN !!!
ABC