1 funt szterling = PLN
Pogoda w Bedford
Bedford
+13°C
Dzisiaj jest: 19.2.2019
 
 
 
   
  SHA baner
 
TANIE KURSY UK NA WSZYSTKIE WOZKI WIDLOWE I MASZYNY BUDOWLANE, UPRAWNIENIA UK I SZKOLENIA UK – PROMOCJA OD £150
CPC 35H UPRAWNIENIA – KURSY I SZKOLENIA CPC 35H TRENING  UK – 7H – 35 GODZIN LICENCJA CPC – GWARANCJA NAJNIŻSZYCH CEN !!!
KURSY I SZKOLENIA NA MASZYNY BUDOWLANE CPCS – CSCS TAKIE JAK- KOPARKI – WYWROTKI - WALCE – WOZKI TELESKOPOWE – LADOWRKI CPCS – IPAF LUBDRIVER  CPC 35H . SZUKASZ PRACY ? PODNIES SWOJE KWALIFIKACJE I ZACZNIJ ZARABIAC WIECEJ !

Mikołajki w Bedford

mikolajki bedford 2017Miesiąc grudzień obfituje w kilka, ulubionych przez najmłodszych, dat. Wielkimi krokami zbliża się pierwsza z nich, a mianowicie dzień 6 grudnia i tradycyjne Mikołajki. W tym roku dzieci otrzymają szansę na spotkanie z Mikołajem w następną niedzielą. A już dzisiaj świątecznie pobawią się te nieco starsze dzieci.

 

 


Mikołajki dla dzieci w Bedford


Szkoła Astra i Dom Polski zapraszają na spotkanie z Mikołajem. Ten niezwykły gość do Domu Polskiego w Bedford zawita już 10 grudnia. Spotkanie dla dzieci w wieku 3 do 6 lat rozpocznie się o godzinie 13:30 i zakończy o 15:30, zaś dzieci starsze - 7 do 14 lat - spotkają się z Mikołajem o godzinie 16:00. Będą gry i zabawy, słodki poczęstunek i – co najważniejsze – PREZENTY!

Zostało jeszcze kilka wolnych miejsc, prosimy zatem pospieszyć się ze swoimi rezerwacjami.

mikolajki dzieci bedford

 

Mikołajkowe Disco Party w Bedford


Dwaj Mikołajowie z zespołu Team Puls już dzisiaj zagoszczą na scenie Domu Polskiego w Bedford.

Wszystkich serdecznie zapraszamy na wspaniałą imprezę. Zespół Team Puls zapewnia doskonałą muzykę i atmosferę. Zimne i orzeźwiające napoje serwuje BAR.

Bilety jedyne £5.

Impreza trwa od 21:00 do 2:00, wejście tylko do godziny 1:00.

 

mikolajki dorosli bedford

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
 DOMPOLSKI BANER
CPC 35H UPRAWNIENIA – KURSY I SZKOLENIA CPC 35H TRENING  UK – 7H – 35 GODZIN LICENCJA CPC – GWARANCJA NAJNIŻSZYCH CEN !!!
ABC