1 funt szterling = PLN
Pogoda w Bedford
Bedford
+13°C
Dzisiaj jest: 21.8.2019
 
 
 
MIEJSCE REKLAMA  Plumb Care banner 170x200
 
 
 
  SHA baner
 
TANIE KURSY UK NA WSZYSTKIE WOZKI WIDLOWE I MASZYNY BUDOWLANE, UPRAWNIENIA UK I SZKOLENIA UK – PROMOCJA OD £150
CPC 35H UPRAWNIENIA – KURSY I SZKOLENIA CPC 35H TRENING  UK – 7H – 35 GODZIN LICENCJA CPC – GWARANCJA NAJNIŻSZYCH CEN !!!
KURSY I SZKOLENIA NA MASZYNY BUDOWLANE CPCS – CSCS TAKIE JAK- KOPARKI – WYWROTKI - WALCE – WOZKI TELESKOPOWE – LADOWRKI CPCS – IPAF LUBDRIVER  CPC 35H . SZUKASZ PRACY ? PODNIES SWOJE KWALIFIKACJE I ZACZNIJ ZARABIAC WIECEJ !

Świąteczna iluminacja Bedford 2017

iluminacja 2016Do uroczystej inauguracji sezonu świątecznego w naszym mieście został co prawda jeszcze miesiąc – już teraz jednak organizatorzy podają do wiadomości spis atrakcji, towarzyszący temu spektakularnemu wydarzeniu. Warto zaznaczyć w swoich kalendarzach datę 23 listopada, kiedy to nastąpi odpalenie dekoracji i lampek świątecznych w Bedford.

A odbędzie się ono tradycyjnie przy Embankment. Start o godzinie 19:00. Warto dodać, że wydarzenie jest bezpłatne, że zaszczyci je swoją obecnością Święty Mikołaj i że zgromadzeni widzowie będą następnie podziwiać fantastyczny pokaz fajerwerków.

Tego samego dnia, choć nieco wcześniej, bo w godzinach 15:00 – 19:00, przy Harper Square będą mieć miejsce atrakcje, które wprowadzą nas w świąteczny nastrój. Nie zabraknie, ku uciesze dzieci, bohaterów z ulubionej bajki „Psi Patrol” czyli Chase i Skye. Będzie szansa na wzięcie udziału w modelowaniu swiątecznych balonów oraz na spróbowanie swoich sił na snowboardowym symulatorze oraz w ielu przygotowanych swiątecznych grach. Niewątpliwą gwiazdą, jak co roku, stanie się przemiły gość czyli renifer.

W rzeczony czwartek zaparkujemy nasze auta w Harpur Centre oraz we wszystkich zarządzanych przez urząd parkingach (oprócz River Street) za darmo (od godziny 18:00).

Od czwartku również sklepy w centrum Bedford wydłużą swoje godziny otwarcia, abyśmy swobodnie i bez stresu zdążyli zrobić świąteczne zakupy.

Tutaj odnajdziecie informacje o pozostałych, miejskich wydarzeniach świątecznych w Bedford.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
 
TANIE KURSY UK NA WSZYSTKIE WOZKI WIDLOWE I MASZYNY BUDOWLANE, UPRAWNIENIA UK I SZKOLENIA UK – PROMOCJA OD £150
ABC