1 funt szterling = PLN
Pogoda w Bedford
Bedford
+13°C
Dzisiaj jest: 19.1.2019
 
 
 
   
  SHA baner
 
Sprzedaż części samochodowych- Skup pojazdów - Złomowanie
Odszkodowania londyn anglia Birmingham
TANIE CPCS KURSY I CSCS SZKOLENIA

Bedford Beer & Cider Festival

bedford beer cider festival 2017Czy może być lepsza wiadomość na okoliczność zbliżającego się weekendu, niż ta, że w naszym mieście trwa właśnie jubileuszowa, czterdziesta edycja Bedford Beer & Cider Festival? Wszystkich piwoszy serdecznie zapraszamy do Corn Exchange przy St. Paul's Square – miłośnicy procentów świętować będą do soboty.

W ofercie festiwalu znajduje się ponad 160 rodzajów piwa ale, w tym nowości od Charles Wells. Skosztujemy także wyrobów z Niemiec, Belgii i innych państw. Nie zabraknie przy tym piw z bawarskiej miejscowości Bamberg – przypomnijmy, że jest ona miastem partnerskim Bedford. Natomiast dla fanów cider i perry organizatorzy przygotowali spory, osobny kącik. W tym roku na wydarzeniu zabraknie co prawda angielskich win – w ich miejsce pojawia się jednak stoisko z równie wybornym miodem pitnym.

A kiedy procentów będzie za wiele, wtedy można udać się na ciepły posiłek, zimną przekąskę lub darmową wodę mineralną – wszystko dostępne będzie na miejscu.

Każdy gość imprezy otrzyma na wejściu swój kufel piwny, który na koniec wizyty będzie można wykupić jako pamiątkę lub oddać (obowiązuje kaucja).

W programie festiwalu m.in.: loteria, stoisko z czekoladkami, usługa grawerowania czy muzyka wykonywana na żywo.

Do wzięcia udziału w Beer & Cider Festival zapraszamy w piątek od 12:00 do 23:00 i w sobotę od 11:30 do 22:30.

Bilety w cenie £1 przy wejściu do godziny 16:00 oraz £4 w piątek i £2 w sobotę po godzinie 16:00. Wstęp dla osób pełnoletnich.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
 DOMPOLSKI BANER
Sprzedaż części samochodowych- Skup pojazdów - Złomowanie
ABC