1 funt szterling = PLN
Pogoda w Bedford
Bedford
+13°C
Dzisiaj jest: 24.5.2019
 
 
 
   
  SHA baner
 
TANIE KURSY UK NA WSZYSTKIE WOZKI WIDLOWE I MASZYNY BUDOWLANE, UPRAWNIENIA UK I SZKOLENIA UK – PROMOCJA OD £150
CPC 35H UPRAWNIENIA – KURSY I SZKOLENIA CPC 35H TRENING  UK – 7H – 35 GODZIN LICENCJA CPC – GWARANCJA NAJNIŻSZYCH CEN !!!
KURSY I SZKOLENIA NA MASZYNY BUDOWLANE CPCS – CSCS TAKIE JAK- KOPARKI – WYWROTKI - WALCE – WOZKI TELESKOPOWE – LADOWRKI CPCS – IPAF LUBDRIVER  CPC 35H . SZUKASZ PRACY ? PODNIES SWOJE KWALIFIKACJE I ZACZNIJ ZARABIAC WIECEJ !

Oficjalne otwarcie Riverside Bedford

riverside 2017Przed mieszkańcami Bedford weekend wypełniony serią atrakcji z okazji oficjalnego otwarcia Riverside – miejsca usytuowanego przy brzegu rzeki Great Ouse, naprzeciw St Mary's Gardens, z restauracjami, kinem, hotelem i otwartą przestrzenią do publicznego użytku przy wodzie. Restauracja Wagamama, Zizzi, MEXico oraz Miller & Carter, Gourmet Burger Kitchen, Vue Cinema i Premier Inn – przyciągają gości już od lipca, jednak teraz nadszedł czas, aby dopełnić formalności.

Dzisiaj burmistrz Dave Hodgson uroczyście przeciął wstęgę i wyraził nadzieję, że mieszkańcy miasta tłumnie przybędą w sobotę i niedzielę, aby sprawdzić, co Riverside ma do zaoferowania. Zapowiedział również, że Riverside będzie się wciąż rozwijać i stanie się jednym z kolejnych powodów, aby odwiedzić Bedford.

W sobotę szykujmy się na degustację przepysznych potraw, oferowanych przez wszystkie restauracje w Riverside oraz na rozrywkę w wykonaniu artystów ulicznych. Rozdawane będą również vouchery do wykorzystania w sklepach i firmach oraz szansa na wygranie bezpłatnych posiłków w restauracjach, biletów do kina oraz noclegu w hotelu. W St Mary's Gardens zagości zabawa dla dzieci. Ciekawe atrakcje zapowiadają się także na rzece. Zapraszamy od południa do godziny 17:00.

Kontynuacja świetnej zabawy nastąpi w niedzielę, również od południa do godziny 17:00. Żeby wymienić tylko gigantyczne gry planszowe dla całej rodziny, zorbing, pogaduszki z lokalnymi artystami oraz prezentacje lokalnych grup sportowych.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny – nie zapłacimy także za większość atrakcji na miejscu. Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj.

riverside 2017 plakat

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
 
TANIE KURSY UK NA WSZYSTKIE WOZKI WIDLOWE I MASZYNY BUDOWLANE, UPRAWNIENIA UK I SZKOLENIA UK – PROMOCJA OD £150
ABC