1 funt szterling = PLN
Pogoda w Bedford
Bedford
+13°C
Dzisiaj jest: 23.3.2019
 
 
 
   
  SHA baner
 
TANIE KURSY UK NA WSZYSTKIE WOZKI WIDLOWE I MASZYNY BUDOWLANE, UPRAWNIENIA UK I SZKOLENIA UK – PROMOCJA OD £150
CPC 35H UPRAWNIENIA – KURSY I SZKOLENIA CPC 35H TRENING  UK – 7H – 35 GODZIN LICENCJA CPC – GWARANCJA NAJNIŻSZYCH CEN !!!
KURSY I SZKOLENIA NA MASZYNY BUDOWLANE CPCS – CSCS TAKIE JAK- KOPARKI – WYWROTKI - WALCE – WOZKI TELESKOPOWE – LADOWRKI CPCS – IPAF LUBDRIVER  CPC 35H . SZUKASZ PRACY ? PODNIES SWOJE KWALIFIKACJE I ZACZNIJ ZARABIAC WIECEJ !

Świnka Peppa w Woburn Park

swinka peppa woburnUlubiona przez najmłodszych bohaterka bajek, świnka Peppa, pojawi się w poniedziałkowy Bank Holiday (28 sierpnia) w Woburn Safari Park. Zapraszamy na spotkania z przesympatyczną świnką, które odbędą się pięć razy w ciągu dnia w Mammoth Paly Ark. Przy wolnym od pracy dniu polecamy również zwiedzenie całego safari – może się to okazać świetną zabawą dla całej rodziny.

Świnka Peppa czeka na swoich małych fanów w następujących godzinach: 11:30, 12:30, 13:30, 14:30 oraz 15:30. Pamiętajcie, aby wziąć ze sobą aparaty fotograficzne!

Ci z Was, którzy wykupią tzw. Special Event Ticket otrzymają, oprócz biletu na zwiedzanie safari, bezpłatną wejściówkę na spotkanie z bohaterką dziecięcych opowieści o wyznaczonym czasie. Jeśli natomiast wykupicie jedynie generalny bilet wstępu, otrzymacie szansę na zobaczenie świnki - będziecie jednak ustawieni w dodatkowej kolejce, obsługiwanej na zasadzie „kto pierwszy, ten lepszy”. Warto wspomnieć, że dzieci do lat trzech nie płacą za wizytę, ale wciąż trzeba dla nich zarezerwować bezpłatny bilet online. Strona z wejściówkami znajduje się tutaj.

Wydarzenie zostało opisane na stronie Woburn Safari Park.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
 
TANIE KURSY UK NA WSZYSTKIE WOZKI WIDLOWE I MASZYNY BUDOWLANE, UPRAWNIENIA UK I SZKOLENIA UK – PROMOCJA OD £150
ABC