1 funt szterling = PLN
Pogoda w Bedford
Bedford
+13°C
Dzisiaj jest: 19.9.2019
 
 
 
MIEJSCE REKLAMA  Plumb Care banner 170x200
 
 
 
  SHA baner
 
TANIE KURSY UK NA WSZYSTKIE WOZKI WIDLOWE I MASZYNY BUDOWLANE, UPRAWNIENIA UK I SZKOLENIA UK – PROMOCJA OD £150
CPC 35H UPRAWNIENIA – KURSY I SZKOLENIA CPC 35H TRENING  UK – 7H – 35 GODZIN LICENCJA CPC – GWARANCJA NAJNIŻSZYCH CEN !!!
KURSY I SZKOLENIA NA MASZYNY BUDOWLANE CPCS – CSCS TAKIE JAK- KOPARKI – WYWROTKI - WALCE – WOZKI TELESKOPOWE – LADOWRKI CPCS – IPAF LUBDRIVER  CPC 35H . SZUKASZ PRACY ? PODNIES SWOJE KWALIFIKACJE I ZACZNIJ ZARABIAC WIECEJ !

Nowości w Domu Polskim w Bedford

dom polski bedford 16W tym i przyszłym miesiącu w Domu Polskim jak zwykle można liczyć na dużo dobrej zabawy przy różnorodnej muzyce – goście mogą wybrać spośród aż siedmiu imprez, których szczegóły przedstawiamy w dalszej części artykułu. Dom zaprasza także na popularne wieczory karaoke, uchyla rąbka tajemnicy odnośnie wrześniowej imprezy rodzinnej oraz informuje o ciekawych zmianach, jakie zachodzą przy Ashburnham Road w Bedford.
Zacznimy od programu wydarzeń w Domu Polskim:
12 sierpnia - Disco Party Night - DJ SAALK (opis wydarzenia na FB: http://bit.ly/2uNxl4H)
19 sierpnia - Team Puls - bracia z Luton po raz kolejny w Bedford - Disco Polo Night
26 sierpnia - zespół Aventis - Disco Polo Night
2 września - DJ Kangur - Disco Party Night
9 września - FABRYKA (znana pod nazwą Volume Up)
16 września - DJ Kangur - Disco Polo Night
23 września - DJ Kangur - Disco Polo Night


Oczywiście w każdy piątek - Karaoke (wstęp wolny)

Na niedzielę, 24 września, zaplanowano kolejną imprezę rodzinną z występami zespołów na scenie w plenerze, ogniskiem z pieczeniem kiełbasy, atrakcjami dla dzieci i dorosłych. Więcej szczegółów podamy już wkrótce. Osoby chętne do włączenia się w organizację wydarzenia, prosimy o kontakt z Domem Polskim.


Rozpoczyna się również zbiórka funduszy na statutowe cele Domu Polskiego. W planach jest wyremontowanie kolejnego pomieszczenia i odtworzenie zlikwidowanych schodów oraz instalacja schodów ewakuacyjnych. W tym celu Dom Polski utworzył konto na gofundme https://www.gofundme.com/emergency-and-evacuation-stairs, gdzie pojawiły się już pierwsze wpłaty.


Sale klubowe zostały wyremontowane, sala taneczna jest w trakcie remontu - została już pomalowana, a instalacja nowego oświetlenia i lustra właśnie trwa.


Dodatkowo, zakupiona została klimatyzacja – Dom Polski poszukuje osoby, która pomogłaby w jej zainstalowaniu i uruchomieniu.

 

W tej chwili w Domu Polskim funkcjonują:
* Bar
* Restauracja
* Pizzeria
* Solarium
* Klub bokserski
* Szkoła tańca
* Klub Zumby
* Studio nagrań
* Studio muzyczne

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
 
CPC 35H UPRAWNIENIA – KURSY I SZKOLENIA CPC 35H TRENING  UK – 7H – 35 GODZIN LICENCJA CPC – GWARANCJA NAJNIŻSZYCH CEN !!!
ABC