1 funt szterling = PLN
Pogoda w Bedford
Bedford
+13°C
Dzisiaj jest: 19.9.2019
 
 
 
MIEJSCE REKLAMA  Plumb Care banner 170x200
 
 
 
  SHA baner
 
TANIE KURSY UK NA WSZYSTKIE WOZKI WIDLOWE I MASZYNY BUDOWLANE, UPRAWNIENIA UK I SZKOLENIA UK – PROMOCJA OD £150
CPC 35H UPRAWNIENIA – KURSY I SZKOLENIA CPC 35H TRENING  UK – 7H – 35 GODZIN LICENCJA CPC – GWARANCJA NAJNIŻSZYCH CEN !!!
KURSY I SZKOLENIA NA MASZYNY BUDOWLANE CPCS – CSCS TAKIE JAK- KOPARKI – WYWROTKI - WALCE – WOZKI TELESKOPOWE – LADOWRKI CPCS – IPAF LUBDRIVER  CPC 35H . SZUKASZ PRACY ? PODNIES SWOJE KWALIFIKACJE I ZACZNIJ ZARABIAC WIECEJ !

Kite Festival 2017

kite festival bedford 2017Nasze miasto po raz kolejny stanie się destynacją dla najpiękniejszych i najbardziej spektakularnych latawców z całego świata. W ten weekend w Russell Park odbędzie się bowiem Kite Festival 2017. Przez dwa dni organizatorzy wydarzenia zafundują nam nie tylko atrakcje na niebie, ale również na gruncie – o szczegółach przeczytacie w dalszej części artykułu.

W zeszłym roku latawcowe show obejrzało tysiące widzów. Nic więc dziwnego, że i w tym roku impreza przyciągnęła uwagę wystawców praktycznie z całego świata, m.in. z Ameryki, Kanady, Japonii, Chin i z różnych krajów europejskich.

Podczas wydarzenia, każdy otrzyma szansę na stworzenie, a następnie na wypróbowanie w locie, swojego własnego, niepowtarzalnego latawca pod okiem ekspertów.

Natomiast atrakcje „na lądzie” obejmować będą m.in.: muzykę, rozrywkę dla najmłodszych, stoiska z jedzeniem i piciem, stoiska ze specjalistycznym sprzętem latawcowym oraz stoiska z ubraniami i innymi drobiazgami.

Zarówno w sobotę 10 czerwca, jak i w niedzielę 11 czerwca, Kite Festival rozpocznie się o 10.00 i potrwa do 17.00.

Organizatorem bezpłatnego dla publiczności latawcowego święta jest Bedford Borough Council.

Zapraszamy!

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
 
ABC