1 funt szterling = PLN
Pogoda w Bedford
Bedford
+13°C
Dzisiaj jest: 22.5.2019
 
 
 
   
  SHA baner
 
TANIE KURSY UK NA WSZYSTKIE WOZKI WIDLOWE I MASZYNY BUDOWLANE, UPRAWNIENIA UK I SZKOLENIA UK – PROMOCJA OD £150
CPC 35H UPRAWNIENIA – KURSY I SZKOLENIA CPC 35H TRENING  UK – 7H – 35 GODZIN LICENCJA CPC – GWARANCJA NAJNIŻSZYCH CEN !!!
KURSY I SZKOLENIA NA MASZYNY BUDOWLANE CPCS – CSCS TAKIE JAK- KOPARKI – WYWROTKI - WALCE – WOZKI TELESKOPOWE – LADOWRKI CPCS – IPAF LUBDRIVER  CPC 35H . SZUKASZ PRACY ? PODNIES SWOJE KWALIFIKACJE I ZACZNIJ ZARABIAC WIECEJ !

Kwiecień w Domu Polskim w Bedford

dom polski bedford 16Aż dziesięć imprez czeka nas w tym miesiącu w Domu Polskim w Bedford. Wszystkie będą imprezami tanecznymi, wypełnionymi mnóstwem dobrej zabawy, w doborowym towarzystwie. O szczegółach kwietniowych wydarzeń przy Ashburnham Road przeczytacie poniżej.

Jak co miesiąc, Dom Polski w Bedford zaprasza w każdy piątek na imprezy karaoke, które prowadzi Andrzej Gajosz. Warto dodać, że wstęp na karaoke jest zawsze bezpłatny, a na gości czeka nie tylko szeroki asortyment zimnych napojów w barze, ale przede wszystkim moc dobrych utworów i nowości muzycznych. W kwietniu karaoke odbędzie się 7, 21 i 28 kwietnia.

W piątek, 7 kwietnia, imprezę Friday Night Party dla publiczności zgromadzonej w Domu Polskim poprowadzi DJ White.

Już następnego dnia, czyli w sobotę 8 kwietnia, Dom Polski zaprasza na Disco Dance Night. Poprowadzi je DJ Kangur. Start o godzinie 21.00. Wstęp dla pań bezpłatny. Panowie do godziny 22.00 na imprezę wejdą za darmo – po tej godzinie wstęp będzie ich kosztować 3 funty.

Rewind Disco Party to impreza ze znanymi i lubianymi przebojami w całkiem nowym wydaniu, które zaprezentuje DJ White. Zapraszamy 16 kwietnia, od godziny 21:00 – wstęp wolny. DJ White poprowadzi jeszcze jedną kwietniowa imprezę w Domu Polskim – w piątek, 28 kwietnia (Friday Night Party).

Piątek, 21 kwietnia, to czas zarówno na zabawę karaoke, jak i na Friday Night Party w wykonaniu DJ Saalk.

Znany i lubiany zespół Volume Up porwie wszystkich do świetnej zabawy na parkiecie już w sobotę, 22 kwietnia, podczas Nocy Przebojów Live.

Kwietniowe atrakcje w Domu Polskim zakończy impreza Disco Party Night z Golden Boy (sobota, 29 kwietnia).

Zapraszamy!

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
 
KURSY I SZKOLENIA NA MASZYNY BUDOWLANE CPCS – CSCS TAKIE JAK- KOPARKI – WYWROTKI - WALCE – WOZKI TELESKOPOWE – LADOWRKI CPCS – IPAF LUBDRIVER  CPC 35H . SZUKASZ PRACY ? PODNIES SWOJE KWALIFIKACJE I ZACZNIJ ZARABIAC WIECEJ !
ABC