1 funt szterling = PLN
Pogoda w Bedford
Bedford
+13°C
Dzisiaj jest: 11.12.2018
 
 
 
   
  SHA baner
 
Sprzedaż części samochodowych- Skup pojazdów - Złomowanie
Odszkodowania londyn anglia Birmingham
TANIE CPCS KURSY I CSCS SZKOLENIA

Dzień Kobiet i marzec w Domu Polskim

dzien kobiet 2017 dom polski bedfordW tym miesiącu Dom Polski w Bedford pamięta przede wszystkim o paniach i o ich święcie czyli o przypadającym 8 marca Dniu Kobiet. Podczas wydarzenia Dzień dla Kobiet, na uczestniczki czeka wiele atrakcji, a w tym – jak zapewniają organizatorzy – pikantne męskie show. Przez cały miesiąc można dodatkowo spodziewać się dużej ilości dobrej muzyki oraz zabawy. Szczegóły w dalszej części artykułu.

Mnogość atrakcji podczas świętowania Dnia Kobiet w Domu Polskim w Bedford, przedstawia poniższy plakat. My dodamy tylko, że rezerwacja stolików jest bezpłatna i że można jej dokonać telefonicznie bądź smsowo pod numerem 07871429904. Pierwszych dwadzieścia biletów z niespodzianką extra!

 

dzien kobiet 2017 dom polski bedford plakat


Natomiast w pierwszą sobotę miesiąca, 4 marca, Dom zaprasza na Disco Dance Night, które poprowadzi DJ Kangur. Ponownie; ukłon w stronę pań, które otrzymują bezpłatny wstęp. Dla panów darmowe wejście do godziny 22.00, po tym czasie trzeba będzie zapłacić 3 funty. Impreza trwa w godzinach 21.00 – 02.00.

W kolejną sobotę, 11 marca, do Bedford ponownie zawita zespół muzyczny TeamPuls, którzy uraczy publiczność hitami disco polo. Bilety na koncert w cenie 5 funtów od osoby. Bar czynny od 20.00 do 02.00.

W każdy piątek, Dom Polski w Bedford urządza karaoke, na które wstęp jest bezpłatny. Prowadzący, Andrzej Gajosz, gwarantuje bardzo duży wybór utworów oraz dużo nowości.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
 DOMPOLSKI BANER
Odszkodowania londyn anglia Birmingham
ABC