1 funt szterling = PLN
Pogoda w Bedford
Bedford
+13°C
Dzisiaj jest: 24.5.2019
 
 
 
   
  SHA baner
 
TANIE KURSY UK NA WSZYSTKIE WOZKI WIDLOWE I MASZYNY BUDOWLANE, UPRAWNIENIA UK I SZKOLENIA UK – PROMOCJA OD £150
CPC 35H UPRAWNIENIA – KURSY I SZKOLENIA CPC 35H TRENING  UK – 7H – 35 GODZIN LICENCJA CPC – GWARANCJA NAJNIŻSZYCH CEN !!!
KURSY I SZKOLENIA NA MASZYNY BUDOWLANE CPCS – CSCS TAKIE JAK- KOPARKI – WYWROTKI - WALCE – WOZKI TELESKOPOWE – LADOWRKI CPCS – IPAF LUBDRIVER  CPC 35H . SZUKASZ PRACY ? PODNIES SWOJE KWALIFIKACJE I ZACZNIJ ZARABIAC WIECEJ !

Styczeń w Domu Polskim w Bedford

nosfer bedfordPocząwszy od występu DJa z Londynu, poprzez wyprawę dzieci i dorosłych do krainy magii, na koncercie disco-polo kończąc – między innymi te wydarzenia wypełnią grafik Domu Polskiego w Bedford w pierwszym miesiącu nowego roku. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz do dołączenia do zabawy.

Już w nadchodzącą sobotę, dla bawiących się w Domu Polskim osób, zagra DJ Nosfer. Zagra zarówno swoje, jak i Wasze hity – propozycje można zgłaszać do piątku, do godziny 22.00, na stronie wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/1865451937075257. Face Hot Party rozpocznie się o godzinie 21.00.

Niedziela, 8 stycznia, przyniesie niesamowitą przygodę dla najmłodszych i tych nieco starszych. Pokaz iluzji, podczas którego artyści – duet iluzjonistyczny "Mysterious Brothers" - zaprezentują znane i lubiane sztuczki, do których użyją kart, monet i różnych przedmiotów. Również tych, dostarczonych przez osoby wybrane z publiczności - w ten sposób można stać się współwykonawcą sztuczki. Podczas ich występu dostarczą niezapomnianych wrażeń, zapewnią odpowiedni poziom adrenaliny i zagwarantują świetną zabawę. Na koniec show będą przeprowadzone warsztaty z dziećmi, podczas których poznają one tajniki magii i same będą wykonywać magiczne sztuczki.

magic show bedford
W Domu Polskim zaprezentuje się w tym miesiącu również DJ Kangur (14 i 28 stycznia) oraz zespół Team-Puls (21 stycznia).

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
 
TANIE KURSY UK NA WSZYSTKIE WOZKI WIDLOWE I MASZYNY BUDOWLANE, UPRAWNIENIA UK I SZKOLENIA UK – PROMOCJA OD £150
ABC