1 funt szterling = PLN
Pogoda w Bedford
Bedford
+13°C
Dzisiaj jest: 16.1.2019
 
 
 
   
  SHA baner
 
Sprzedaż części samochodowych- Skup pojazdów - Złomowanie
Odszkodowania londyn anglia Birmingham
TANIE CPCS KURSY I CSCS SZKOLENIA

Bedford świętuje Heritage Open Days

heritage open days peterboroughBezpłatny dostęp do historycznych miejsc i zabytków, do których wstęp jest zazwyczaj płatny lub ograniczony dla gości – oto istota zbliżających się Heritage Open Days. Wszystko po to, aby mieszkańcy w całym kraju mogli zapoznać się z szeroko pojętym brytyjskim dziedzictwem i skarbami architektury. Jakie miejsca będzie można odwiedzić w Bedford i okolicach?

Opisywane dni otwarte odbywają się we wrześniu każdego roku. To największe, kulturalne wydarzenie w UK; bierze w nim udział ponad 1400 organizacji, 40 tysięcy wolontariuszy oraz aż milion zwiedzających.

Strona internetowa Heritage Open Days podaje ponad 5000 propozycji do wykorzystania w czasie dni otwartych (z których 21 znajduje się w naszym hrabstwie) i świetną wyszukiwarkę, dzięki której możemy określić swoje preferencje i pożądaną lokalizację:
https://www.heritageopendays.org.uk/visiting/advanced-search 

Wachlarz możliwości jest ogromny i obejmuje teren całego kraju. Od zamków do ratuszy, od wież do podziemi, od posiadłości do spacerów z przewodnikiem. Gdziekolwiek się nie znajdziemy w dniach 8-11 września, na pewno w okolicy znajdzie się również coś godnego zwiedzenia.

Oto, najważniejsze miejsca, które można zobaczyć w Bedford i okolicach podczas Heritage Open Days 2016:

 

 

heritage 2016 bedford

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
 DOMPOLSKI BANER
Sprzedaż części samochodowych- Skup pojazdów - Złomowanie
ABC