1 funt szterling = PLN
Pogoda w Bedford
Bedford
+13°C
Dzisiaj jest: 21.8.2019
 
 
 
MIEJSCE REKLAMA  Plumb Care banner 170x200
 
 
 
  SHA baner
 
TANIE KURSY UK NA WSZYSTKIE WOZKI WIDLOWE I MASZYNY BUDOWLANE, UPRAWNIENIA UK I SZKOLENIA UK – PROMOCJA OD £150
CPC 35H UPRAWNIENIA – KURSY I SZKOLENIA CPC 35H TRENING  UK – 7H – 35 GODZIN LICENCJA CPC – GWARANCJA NAJNIŻSZYCH CEN !!!
KURSY I SZKOLENIA NA MASZYNY BUDOWLANE CPCS – CSCS TAKIE JAK- KOPARKI – WYWROTKI - WALCE – WOZKI TELESKOPOWE – LADOWRKI CPCS – IPAF LUBDRIVER  CPC 35H . SZUKASZ PRACY ? PODNIES SWOJE KWALIFIKACJE I ZACZNIJ ZARABIAC WIECEJ !

Zostań twarzą Harpur Centre

konkurs harpur centreCentrum handlowe Harpur Centre zaprasza wszystkich do wzięcia udziału w sobotniej zabawie czyli w konkursie fotograficznym. Wystarczy tylko pojawić się samemu lub w grupie osób na miejscu, zapozować do zdjęcia, a następnie zgłosić je do rywalizacji. Do wygrania atrakcyjne nagrody, a przede wszystkim tytuł Face of Harpur Centre.

Sobotnia sesja fotograficzna odbędzie się w godzinach 11.00 – 15.00. Zdjęcie indywidualne lub grupowe (jeśli zdecydujecie się na pozowanie z rodziną, dziećmi czy przyjaciółmi) zostanie w magiczny sposób wkomponowane w okładkę i tak stworzone dzieło będziemy mogli zabrać ze sobą na pamiątkę zupełnie za darmo. Pozowanie do fotografii wcale nie musi być poważne, możecie powygłupiać się przed obiektywem.

Jeśli dojdziecie do wniosku, że Wasze zdjęcie jest świetne, możecie zgłosić je do konkursu na www.harpurcentre.co.uk począwszy od środy, 24 sierpnia. Rywalizacja będzie przebiegać w dwóch kategoriach; dzieci i rodzina oraz dorośli. Wygra ta fotografia, która otrzyma najwięcej głosów. Nagrodami są bony do sklepu Argos o wartości £100 dla dzieci oraz do Primark na taką samą kwotę dla dorosłych. Natomiast wśród głosujących zostanie rozlosowana karta podarunkowa o wartości £50 do wykorzystania w DW Sports.

Zapraszamy do zabawy, spróbujcie swoich sił – powodzenia!

 

 

okladka bedford

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
 
CPC 35H UPRAWNIENIA – KURSY I SZKOLENIA CPC 35H TRENING  UK – 7H – 35 GODZIN LICENCJA CPC – GWARANCJA NAJNIŻSZYCH CEN !!!
ABC