1 funt szterling = PLN
Pogoda w Bedford
Bedford
+13°C
Dzisiaj jest: 19.1.2019
 
 
 
   
  SHA baner
 
Sprzedaż części samochodowych- Skup pojazdów - Złomowanie
Odszkodowania londyn anglia Birmingham
TANIE CPCS KURSY I CSCS SZKOLENIA

Zostań twarzą Harpur Centre

konkurs harpur centreCentrum handlowe Harpur Centre zaprasza wszystkich do wzięcia udziału w sobotniej zabawie czyli w konkursie fotograficznym. Wystarczy tylko pojawić się samemu lub w grupie osób na miejscu, zapozować do zdjęcia, a następnie zgłosić je do rywalizacji. Do wygrania atrakcyjne nagrody, a przede wszystkim tytuł Face of Harpur Centre.

Sobotnia sesja fotograficzna odbędzie się w godzinach 11.00 – 15.00. Zdjęcie indywidualne lub grupowe (jeśli zdecydujecie się na pozowanie z rodziną, dziećmi czy przyjaciółmi) zostanie w magiczny sposób wkomponowane w okładkę i tak stworzone dzieło będziemy mogli zabrać ze sobą na pamiątkę zupełnie za darmo. Pozowanie do fotografii wcale nie musi być poważne, możecie powygłupiać się przed obiektywem.

Jeśli dojdziecie do wniosku, że Wasze zdjęcie jest świetne, możecie zgłosić je do konkursu na www.harpurcentre.co.uk począwszy od środy, 24 sierpnia. Rywalizacja będzie przebiegać w dwóch kategoriach; dzieci i rodzina oraz dorośli. Wygra ta fotografia, która otrzyma najwięcej głosów. Nagrodami są bony do sklepu Argos o wartości £100 dla dzieci oraz do Primark na taką samą kwotę dla dorosłych. Natomiast wśród głosujących zostanie rozlosowana karta podarunkowa o wartości £50 do wykorzystania w DW Sports.

Zapraszamy do zabawy, spróbujcie swoich sił – powodzenia!

 

 

okladka bedford

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
 DOMPOLSKI BANER
TANIE CPCS KURSY I CSCS SZKOLENIA
ABC