1 funt szterling = PLN
Pogoda w Bedford
Bedford
+13°C
Dzisiaj jest: 20.3.2019
 
 
 
   
  SHA baner
 
TANIE KURSY UK NA WSZYSTKIE WOZKI WIDLOWE I MASZYNY BUDOWLANE, UPRAWNIENIA UK I SZKOLENIA UK – PROMOCJA OD £150
CPC 35H UPRAWNIENIA – KURSY I SZKOLENIA CPC 35H TRENING  UK – 7H – 35 GODZIN LICENCJA CPC – GWARANCJA NAJNIŻSZYCH CEN !!!
KURSY I SZKOLENIA NA MASZYNY BUDOWLANE CPCS – CSCS TAKIE JAK- KOPARKI – WYWROTKI - WALCE – WOZKI TELESKOPOWE – LADOWRKI CPCS – IPAF LUBDRIVER  CPC 35H . SZUKASZ PRACY ? PODNIES SWOJE KWALIFIKACJE I ZACZNIJ ZARABIAC WIECEJ !

Aqua Park Rutland zaprasza

aqua park rutland 1To z całą pewnością jedna z tych atrakcji, którą przez całe lato można śmiało polecać w weekendy i nie tylko. Aby z niej skorzystać, trzeba – co prawda – przejechać 50 mil z Bedford, ale zabawa, która czeka nas na miejscu, powinna zrekompensować tą niedogodność. Mowa bowiem o największym dmuchanym, wodnym parku zabaw w Wielkiej Brytanii, którego oficjalne otwarcie w Rutland Water Sports Centre nastąpiło na początku lipca. 

Rzecz jest prosta; na wodzie umiejscowione zostały gigantyczne dmuchawce, na których do woli można oddawać się wodnej zabawie. To coś, jak zamek dmuchany dla dzieci, ale w bardziej rozbudowanej i większej skali.

Podczas 55-minutowej sesji w Rutland Aqua Park, która kosztuje £15 za osobę (plus £5 za wynajęcie kombinezonu), goście będą mogli skorzystać z gigantycznych wodnych ślizgawek, ścianek wspinaczkowych, trampolin, wodnej równoważni, bujaków oraz innych dmuchańców, zarówno dla najmłodszych, jak i dla dorosłych.

W parku mogą się bawić wszystkie osoby powyżej 6. roku życia i o wzroście powyżej 1.1 metra, które są w stanie nie tylko popłynąć do w/w atrakcji, które znajdują się przecież na wodzie, ale także przepłynąć przynajmniej 50 metrów bez niczyjej pomocy.

Ze względu na duże zainteresowanie, swój czas zabawy lepiej jest zarezerwować na stronie internetowej:
http://www.aquaparkrutland.co.uk/ 

Aqua Park Rutland jest otwarty do 4 września, niezależnie od warunków pogodowych – zapraszamy!

 

aquapark ritland bedford 1

aquapark ritland bedford 2

aquapark ritland bedford 3

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
 
KURSY I SZKOLENIA NA MASZYNY BUDOWLANE CPCS – CSCS TAKIE JAK- KOPARKI – WYWROTKI - WALCE – WOZKI TELESKOPOWE – LADOWRKI CPCS – IPAF LUBDRIVER  CPC 35H . SZUKASZ PRACY ? PODNIES SWOJE KWALIFIKACJE I ZACZNIJ ZARABIAC WIECEJ !
ABC