1 funt szterling = PLN
Pogoda w Bedford
Bedford
+13°C
Dzisiaj jest: 20.3.2019
 
 
 
   
  SHA baner
 
TANIE KURSY UK NA WSZYSTKIE WOZKI WIDLOWE I MASZYNY BUDOWLANE, UPRAWNIENIA UK I SZKOLENIA UK – PROMOCJA OD £150
CPC 35H UPRAWNIENIA – KURSY I SZKOLENIA CPC 35H TRENING  UK – 7H – 35 GODZIN LICENCJA CPC – GWARANCJA NAJNIŻSZYCH CEN !!!
KURSY I SZKOLENIA NA MASZYNY BUDOWLANE CPCS – CSCS TAKIE JAK- KOPARKI – WYWROTKI - WALCE – WOZKI TELESKOPOWE – LADOWRKI CPCS – IPAF LUBDRIVER  CPC 35H . SZUKASZ PRACY ? PODNIES SWOJE KWALIFIKACJE I ZACZNIJ ZARABIAC WIECEJ !

Love Bedford Day

love bedford day 1Jeszcze nie zdążyliśmy ochłonąć po genialnym Bedford River Festival, a już czeka na nas kolejne wydarzenie, również weekendowe i również bezpłatne. Mowa o Love Bedford Day, które odbędzie się w niedzielę, 24 lipca, od 11.00 do 17.00, w samym centrum Bedford, przy Harpur Square. Szczegóły imprezy w dalszej części naszego artykułu.


Love Bedford Day to nic innego, jak rodzinna impreza, celebrująca historię, dziedzictwo i kulturę Bedford.

Cały dzień wypełniony będzie różnymi atrakcjami, pokazami czy rozrywką uliczną.

Zobaczymy m.in. przedstawienie The Vikings of Bedford. Nauczymy się sztuki cyrkowej czyli żonglowania i to zupełnie za darmo. Możemy stać się także aktorami, którzy wezmą udział w produkcji nowego filmu o bogatej kulturze i dziedzictwu Bedford. Za małą opłatą wybijemy swoją własną monetę w Saxon Village. Posłuchamy szkockich rytmów w wykonaniu kobziarzy oraz zobaczymy bitwę rycerzy.

A to tylko część atrakcji!

love bedford day

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
 
TANIE KURSY UK NA WSZYSTKIE WOZKI WIDLOWE I MASZYNY BUDOWLANE, UPRAWNIENIA UK I SZKOLENIA UK – PROMOCJA OD £150
ABC