1 funt szterling = PLN
Pogoda w Bedford
Bedford
+13°C
Dzisiaj jest: 19.12.2018
 
 
 
   
  SHA baner
 
Sprzedaż części samochodowych- Skup pojazdów - Złomowanie
Odszkodowania londyn anglia Birmingham
TANIE CPCS KURSY I CSCS SZKOLENIA

Polska Noc Kabaretowa 2015

paranienormalni ukZgodnie z dewizą, że śmiech to zdrowie, zapraszamy na największe wydarzenie kabaretowe roku w UK. Będzie wesoło, absurdalnie i na najwyższym artystycznym poziomie. W niemal trzygodzinnym show na londyńskiej scenie pojawią się Paranienormalni, Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Skeczów Męczących oraz Ireneusz Krosny.

Decyzja o pojechaniu do Londynu na kabaretowe wydarzenie może się stać świetnym prezentem na Mikołajki – artyści zaprezentują się przed publicznością 6 grudnia, o godzinie 20.00 w Troxy (Troxy, 490 Commercial Road, E10HX, Londyn).

Bilety w przedsprzedaży do nabycia na: www.kabaretywuk.co.uk 

A teraz kilka słów o kabaretowych gwiazdach:


Kabaret Paranienormalni


Powstał w 2004 roku. Od tego czasu Paranienormalni osiągnęli olbrzymią popularność i spore grono fanów, a obecnie współtworzą czołówkę polskich kabaretów. Uznanie publiczności zdobyli przede wszystkim kultową postacią Mariolki. W skład grupy wchodzą: Igor Kwiatkowski, Michał Paszczyk oraz Robert Motyka. 

 

Kabaret Moralnego Niepokoju


"Wychodzimy z założenia, że skoro robimy kabaret to powinno być śmiesznie, ale nie za wszelką cenę. Nie bawimy widowni obrażając ją, choć ze zdziwieniem stwierdzamy, że istnieje specyficzny rodzaj odbiorców, którzy nie mają nic przeciwko temu. Humor ma wiele postaci i rozśmieszać można na różne sposoby. My robimy to tak, jak umiemy, w sposób, można rzec, tradycyjny, za wzory mając kabarety literackie, których głównym tworzywem jest słowo."
Obecnie w skład kabaretu wchodzą: Robert Górski, Mikołaj Cieślak, Przemyslaw Borkowski, Rafal Zbiec oraz od czerwca 2012 Magdalena Stużyńska- Brauer.

 

Ireneusz Krosny


Ireneusz Krosny tworzy autorskie, pantomimiczne spektakle komediowe. Siła jego sztuki pochodzi z dwóch źródeł . Po pierwsze; jest to kreatywność: własne, oryginalne poczucie humoru. Drugim źródłem jest oryginalny styl. Chicago Reader pisze o nim: "Świeży, śmieszny, nie można mu się oprzeć".

 

Kabaret Skeczów Męczących


Pod tą kontrowersyjną nazwą kryje się jeden z najpopularniejszych polskich kabaretów, znany również jako KSM.
Podbił serca Polaków charakterystycznymi postaciami, skeczami zaangażowanymi społecznie i politycznie, luzem scenicznym i umiejętnością rozbawienia każdej publiczności. Tworzą niepowtarzalne postaci, których teksty powtarzają fani w całym kraju a swój nietuzinkowy żart ubierają w nowatorską formę.

 

polska NOC KABARETOWA

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
 DOMPOLSKI BANER
Odszkodowania londyn anglia Birmingham
ABC